Rehber Çin Romlu Xiaomi Telefonlara Google Play Yükleme

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba arkadaşlar;

Çin romlu Xiaomi telefonlarınıza Google Play yüklemesini kısa ve sade bir biçimde anlatmak istedim. Aşağıdaki yönergeleri harfiyen uyguladığınız taktirde artık sizinde Google Play marketiniz olacak :)

Başlayalım.
1- Aşağıdaki vermiş olduğum "Google-Installer.apk" dosyasını indirip telefonumuza atıyoruz.
2- Apk dosyasına tıklayıp normal kuruluma geçiyoruz. (Size bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni isteyecek mutlaka izin verin "Allow from this source"
3 - Artık yükleme işlemi başlamış olacak, gelen tüm uyarılara "Done ve İnstall" yapın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

4- İşlem bittikten sonra sizden "Gmail" hesabınızı isteyecek, bundan sonrasını biliyoruz artık.

Güle güle kullanın :)

Hata alan arkadaşlar, aşağıdaki ekli yeni sürümü deneyebilirler. (google-installer-2-0)

Ekli dosyalar

• Google-Installer.zip
    159,7 KB · Görüntüleme: 7.183
  • google-installer-2-0.apk
    165,5 KB · Görüntüleme: 657
Son düzenleme:

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
hocam font kendinden böyleyse fonts klasörünü alabilir miyim
değilse font ismini alabilir miyim

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Ottoman hocam, elinize, emeğinize ve ağzınıza sağlık, gayet yararlı ve gerekli bir paylaşım olmuş bilmeyenler için

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Sayın Ottoman hocam, elinize, emeğinize ve ağzınıza sağlık, gayet yararlı ve gerekli bir paylaşım olmuş bilmeyenler için

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Teşekkür ederim hocam, bu aralar yeni çıkan Xiaomi telefonlarımızda Orjinal Çin Romu olduğundan dolayı Rehberin yerinde olacağı kanaatindeyim :)

Xennix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mi8
Konular
0
Merhaba arkadaşlar;
Çin romlu Xiaomi telefonlarınıza Google Play yüklemesini kısa ve sade bir biçimde anlatmak istedim. Aşağıdaki yönergeleri harfiyen uyguladığınız taktirde artık sizinde Google Play marketiniz olacak :)
Başlayalım.
1- Aşağıdaki vermiş olduğum "Google-Installer.apk" dosyasını indirip telefonumuza atıyoruz.
2- Apk dosyasına tıklayıp normal kuruluma geçiyoruz. (Size bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni isteyecek mutlaka izin verin "Allow from this source"
3 - Artık yükleme işlemi başlamış olacak, gelen tüm uyarılara "Done ve İnstall" yapın.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

4- İşlem bittikten sonra sizden "Gmail" hesabınızı isteyecek, bundan sonrasını biliyoruz artık.
Güle güle kullanın :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba ben yeni aldim mi8 telefonu ama kendini update etti şu anda miui 9.5.11 sürümü var ve verdiğiniz yöntemle google play store sürekli getting info bölümünde takiliyor açılmiyor çok araştirdim arada gap lar falan var oreo için indirin falan dediler birkaç yöntem daha yaptim ama olmadi çöpzüm var mi yoksa 15 gün beklemek mi lazım

gulistan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim güli
Cihazım
mi 8
Konular
1
bu apk yi önce bilgisayara mı yüklemek gerekiyor çünkü benim telefonum bunu indirmiyor.

Üst Alt