Yardım Çin romlu cihazımın konum problemi

s4wcod3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Red Mi Note 8
Konular
21
Merhabalar 8 pro cihazıma kayıt yaparken bl kilidini kapatmıştım yetkili hesap ile çin yazılımı atıldı ve kullanıyorum şu anda problem yok, fakat konum problemi mevcut konumum abd olarak gözüküyor ve tinder ve whatsapp konum gönderme konusunda problem yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam çin romunun eksileri bunlar sizin hat yani şebeke de tam performans veremiyebilir çin romu olduğu için ama çözümü bilen değerli hocalarım yazacaktır hocam

Oyla:

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Merhabalar 8 pro cihazıma kayıt yaparken bl kilidini kapatmıştım yetkili hesap ile çin yazılımı atıldı ve kullanıyorum şu anda problem yok, fakat konum problemi mevcut konumum abd olarak gözüküyor ve tinder ve whatsapp konum gönderme konusunda problem yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Google çalışması için gerekli olan tüm uygulamalari yukleyin,izinleri verin bir de privacy protection altında location infodan, wlan and bluetooth scanning ikisini de aktif ederseniz daha iyi bir performans ile çalışır.Ama benimde tam olarak çözemediğim şekilde konum global rom performansinda calisamayabiliyor, büyük ihtimal bir uygulama eksikliği var

Oyla:
Üst Alt