Soru Çin ile Global Farkı Nedir?

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Arkadaşlar herkese merhaba. Biliyorsunuz ki Çin sürümünde Google uygulamaları yok anladığım kadarıyla. Eksisi nedir? Yani GPS sorunu çıkar mı? Ne bileyim telefonun her hangi bir yanı çalışmamazlık ediyor mu?

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Hayır etmiyor sadece Çin'de kullanılabilir uygulamalar giriş yöntemleri araç gereç vs yüklü oluyor ben şu an eu rom kullanıyorum çin global romunu temel alıyor ve sorunu yok

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Arkadaşlar herkese merhaba. Biliyorsunuz ki Çin sürümünde Google uygulamaları yok anladığım kadarıyla. Eksisi nedir? Yani GPS sorunu çıkar mı? Ne bileyim telefonun her hangi bir yanı çalışmamazlık ediyor mu?
Hatırladığım kadarıyla dil ingilizce olarak kullanabilirsiniz ve bir çok çince uygulama var....GPS sizin SIM kartınızla ilgili olduğundan dolayı, herhangi bir sorun yok....

Hayır etmiyor sadece Çin'de kullanılabilir uygulamalar giriş yöntemleri araç gereç vs yüklü oluyor ben şu an eu rom kullanıyorum çin global romunu temel alıyor ve sorunu yok
Doğru söylüyorsunuz, ancak EU cu geliştiriciler bu çin romunu oldukça temizleyip, kendi bazı özelliklerini ve tweaksleri ekleyip, beynelminel kullanıma hazır hale getiriyorlar...iyi ki yapıyorlar ayrıca da

Gesendet von meinem Redmi Note 4X mit Tapatalk

Oyla:

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok aydınlatıcı oldu üstad. Teşekkür ederim. EU rom indiriyorum hemen.

Oyla:
Üst Alt