Soru Çin Developer Sürüm İçin...

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar bu çin sürümünü nasıl yükleyebilirim ? Sitede bir link falan bulamadım. Telefonu unlock yapmadan önce bu çin sürümüne çevirmek gerekiyormuş sanırım telefon numaramı hatalı buluyor ( farklı numaralar denediğim halde ) Bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim. Hayırlı forumlar.

aceleciburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rasim Bueak
Cihazım
Redmi Pro
Konular
1
önce unlock talebi yapacaksın sonra unlock programı ile cihazın bootloader kilidini açacaksın sonra xiaominin kendi sitesinden çin geliştirici sürümünün Fastboot olan ortalama 2.0 GB boyunda olan sürümünü indirip miFlash ile yükleyeceksin

yada diğer seçenek Ağustosa kadar dokunma bir ihtimal MIUI 9.0 lı stabil düzeltilmiş sürümü yüklersin Haziran ortasından beri Redmi Pro için güncelleme askıda Ağustosta yayınlanacak

Oyla:

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
önce unlock talebi yapacaksın sonra unlock programı ile cihazın bootloader kilidini açacaksın sonra xiaominin kendi sitesinden çin geliştirici sürümünün Fastboot olan ortalama 2.0 GB boyunda olan sürümünü indirip miFlash ile yükleyeceksin

yada diğer seçenek Ağustosa kadar dokunma bir ihtimal MIUI 9.0 lı stabil düzeltilmiş sürümü yüklersin Haziran ortasından beri Redmi Pro için güncelleme askıda Ağustosta yayınlanacak

Ya usta telefon numaramın hatalı olduğunu söyleyip duruyor bu unlock sitesi. Ve o zaman Ağustos ayında kadar bekleyeyim dokunmadan.

Oyla:
Üst Alt