Yardım Çin Cihazı BL Kilidi Açma

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS
Telefon Modeli
14 ULTRA
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar Herkeze merhaba bir yakınım yarın çine gidiyor ve gelirken 14 Ultra veya 14 modelini getirmesini isteyeceğim direk kendisi alacağı için bana daha uygun fiyata gelecek fakat internette biraz araştırma yaptım cihaz çin romu ile geleceği için benim bunu türkçe kullanmam için global roma çevirmem lazım tabi ilk önce bl kilidini açmam lazım dediğim gibi gibi internette araştırma yaptım ama bu çin cihazlarında bazı arkadaşlar BL KİLİDİ açılmıyor yetkili hesap lazım diyor ben kendim bu çin cihazında BL KİLİDİNİ açamazmıyım illa yetkili hesapmı lazım duruma göre telefon getirtmeyeceğim veya yetkili hesap ücreti makul bi fiyat ise yetkili hesapla açtırayım diyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim çünkü vaktim biraz kısıtlı yarın çine gidip 4 gün sonra geri dönecek çünkü şimdiden teşekkür ederim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
serverdan açılıyor. Biz yardımcı oluruz.

Oyla:

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
serverdan açılıyor. Biz yardımcı oluruz.
Teşekkür ederim hocam iletişime geçicem sizinle telefon geldiğinde. Peki birde bu düz 14 modeline kayıt daha çıkmadı sanırım henüz kayıt çıkarmı yoksa çıkmama ihtimali varmı hocam

Oyla:
Üst Alt