Yardım Çin Beta Romundayken Twrp ile Repair Yapılabilir mi?

eucly79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel öz
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
6
Repair yaptığım cihazın yeni nvram nvdata gibi yedeklerini TWRP ile alıp bilgisayara kaydettim. Daha sonra da kendi orjinaline dönüp Çin beta romu kurdum. Malum bu romda kimliği farklılaştırılmış cihazlarda can't device id xiaomi framework gibi hatalar oluyordu. İlerde istediğim zaman Çin romundayken Twrpden geri yükleme yoluyla repairli nvram nvdata dosyalarını kullanabilir miyim?

Dogan04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Araştırma
Cihazım
Redmi note 8 Pr
Konular
2
Repair yaptığım cihazın yeni nvram nvdata gibi yedeklerini TWRP ile alıp bilgisayara kaydettim. Daha sonra da kendi orjinaline dönüp Çin beta romu kurdum. Malum bu romda kimliği farklılaştırılmış cihazlarda can't device id xiaomi framework gibi hatalar oluyordu. İlerde istediğim zaman Çin romundayken Twrpden geri yükleme yoluyla repairli nvram nvdata dosyalarını kullanabilir miyim?
Kardrşim Çin Beta sürümünü yükledikten Sonra kod ile Diag Portunu aç telefonun Sonra Telefonu Kapat Maui meta Programını aç connet de Sonra Telefonunu Bağla sonrasında Telefonun ile Eşleştiğinde İstediğin İmei yazdırabilirsin Telefonuna Eğerki Denemek İstersen Elimde Herşeyin Detaylı bilgisi ve Dosyaları mevcutur kardeşim

Üst Alt