Yardım Çıkar tak sd kart biçimlendirme hatası

MerTreX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
Stajyer
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 13.0.3 GLOBAL (SJUMIXM)
Telefon Modeli
Poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba abilerim ablalarim. Cihazim olan Poco x3 pro cihazımdan dün sd kart ne almışım diye çıkardım. Geri taktığımda ise biçimlendirme muhabbeti önüme geldi. İçerisinde müziklerim ve önemli fotoğraf ve videolar bulunuyor. Ben bunu biçimlendirme yapma dediğimde görmüyor ve müziklerimi dinleyemiyorum. Bunu biçimlendirme yapmadan düzeltmenin bir yolu var mı? Çünkü benim bilgisayarım telefonu görmüyor. Micro sd kartım "Samsung 128 gb Evo Plus" Yardımcı olursanız sevinirim.

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Merhaba abilerim ablalarim. Cihazim olan Poco x3 pro cihazımdan dün sd kart ne almışım diye çıkardım. Geri taktığımda ise biçimlendirme muhabbeti önüme geldi. İçerisinde müziklerim ve önemli fotoğraf ve videolar bulunuyor. Ben bunu biçimlendirme yapma dediğimde görmüyor ve müziklerimi dinleyemiyorum. Bunu biçimlendirme yapmadan düzeltmenin bir yolu var mı? Çünkü benim bilgisayarım telefonu görmüyor. Micro sd kartım "Samsung 128 gb Evo Plus" Yardımcı olursanız sevinirim.
Bilgisayarınız varsa yedekleri alın ve biçimlendirme sonrası tekrar yedekleri yükleyin. Kolay bir işlem bence. Yedeklerinizden olmaktan iyidir.
SD kartı çıkaracağınız zaman "SD kartı güvenle çıkar" seçeneğini kullanın birdahakine.

Oyla:
Üst Alt