Yardım Cihazını hala unbrick edememiş bu dostunuza bir fikir vermek isterseniz veya yardım etmek isterseniz buyrun.. REDMI NOTE 5 AI ANTI ROLLBACK

Gurkann73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Herkese merhabalar dostlar. Bır problemım var problem kı ne problem :D Bılıyorsunuz son zamanlarda cok yazılım yayınlandı ve nerdeyse butun cıhazlar unbrıcked oldu benımkı harıc... Bazı yöntemler denedım sırasıyla şöyle :

1-) anti-test-note-5 . Edl modda flashladım telefona. Flash başarılı. Telefon acılıyor androıd yazısı gelıyor uc nokta gelıyor doluyor vesaıre. Telefon reboot edıyor kendını recoverye yonlendırılıyorum. ve hata gelıyor. Thıs mıuı versıon cant be ınstalled on thıs devıce.

2-) Jainams unofficial rom.Flash başarılı. Sonuç aynı ve hata aynı. BAŞARISIZLIK

3-) Mıuı_pro_antıtest (whyred 8.8.30 global+test) . Flash başarılı. Hata ve sonuç aynı. BAŞARISIZLIK

4-) hm note 5 9.6.4.0 (son redmı note 5 aı yazılımı) chına pc suıte aracılıgıyla (mı pc assıstant on recovery mod) .Flaş başarılı. Sonuç ve hata aynı. BAŞARISIZLIK

5-) hm note 5 9.5.19.00 ( antı rollbackın başladıgı ılk sürüm rom) . Xıaomıtool'Un fastflash yontemıyle flashladım. Flash başarılı. sonuç ve hata aynı. BAŞARISIZLIK

Ne yapabılırım arkadaslar ?

Ne yazılımı atarsam atayım hep başarılı oluyor fakat Thıs mıuı versıon cant be ınstalled on thıs devıce. bu hatayı alıyorum. Wıpe data yaptım yıne aynı. Önerılerınızı beklıyorum. Iyı geceler dılıyorum...

sermus88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
ayni sorun bende de var bende cozemedim bir turlu

Oyla: