Rehber Cihazımızı tanıyalım xiaomi mi 8 lite

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Bundan önceki cihazım general Mobile GM 5 plus idi anakartı yandı çöp oldu
Sonra araştırmam sonucu f/p olarak 2000 TL ye 1 yıl önce hepsiburadadan Xiaomi mi 8 lite aldım
Genel olarak beklentimin çok üstünde bir telefon 1 yıldır kullanıyorum bana mısın demiyor
Üstelik sürekli olarak güncelleme alan bir cihaz

+ Ları
Oyun performansı çok iyi pubg HD yüksek te baya iyi oynatıyor takılma yaşamıyorum
Kamera keza aynı baya iyi
Genel olarak problemsiz bir cihaz

- leri ( Android 10 sonrası )
Öncesinde inanın telefon füze gibiydi
Bu güncelleme sonrası gerek ekranda takılı kalma gerek oyunda çok nadir ping sorunları

Miui12 güncellemesi sonrası daha da iyi olursa tadından yenmez

Birde şu var oyunlarda uzun süre kalırsanız pubg , call of duty gibi cihaz çok fazla ısınıyor ısındıkça takılmalar yaşanıyor haliyle

Bu cihazı kullananları yoruma bekliyorum + sıyla - siyle cihazı kullananlara veya alacak olanlara rehber olacaktır :)

Emreygdn71

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Gm 4g
Konular
14
Benimde en sevdiğim özelliklerinden birisi de 4k video açması :)

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
4g sorunu olmasa fiyatının hakkını veriyor dicektim birçok kullanıcı bu sorun yüzünden telefonunu değiştirdi

ozgunsero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgün
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Şebeke ve 3g/4g bağlantı sorunları hariç genel anlamda telefondan oldukça memnunum. Alalı tam 1 yıl oldu. Şu anda korona nedeniyle evde kaldığım dönemde evdeki İnterneti kullandığım için sıkıntı yaşamıyorum ancak İnternet ve şebeke çekmeme sorunu nedeniyle dışarıda bazen çok sıkıntı çekiyorum. Cihazı mi9t 128gb yada samsung A51 ile değiştirmeyi bile düşünüyorum. Sizce hangi cihaz.. Biliyorum burası bir xiaomi forumu ancak xiaomi ye samsung S7 den geçmiş ve samsung galaxy gear s3 de kullandığım için Mi8 lite ile uyum sorunları ve sürekli bağlantı kopması nedeniyle A51 e sıcak bakıyorum. Yorumlarınızı alabilir miyim arkadaşlar.

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Şebeke ve 3g/4g bağlantı sorunları hariç genel anlamda telefondan oldukça memnunum. Alalı tam 1 yıl oldu. Şu anda korona nedeniyle evde kaldığım dönemde evdeki İnterneti kullandığım için sıkıntı yaşamıyorum ancak İnternet ve şebeke çekmeme sorunu nedeniyle dışarıda bazen çok sıkıntı çekiyorum. Cihazı mi9t 128gb yada samsung A51 ile değiştirmeyi bile düşünüyorum. Sizce hangi cihaz.. Biliyorum burası bir xiaomi forumu ancak xiaomi ye samsung S7 den geçmiş ve samsung galaxy gear s3 de kullandığım için Mi8 lite ile uyum sorunları ve sürekli bağlantı kopması nedeniyle A51 e sıcak bakıyorum. Yorumlarınızı alabilir miyim arkadaşlar.
Bende senle ayni durumdayim. Miui'nin tutarsizligindan sonra A51 düşünüyorum nedense bana Miui artik tat vermiyor gereksiz bloatware sistemde arkaplanda calisan cok uygulama var buda cihazin verimini dusuruyir gibi

Üst Alt