Yardım Cihazımın yarısı Türkçe yarısı İngilizce

yas!nn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Realme 12pro+
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Rmx3841_14.0.0.608(cn01)
Telefon Modeli
Realme 12pro+
Bootloader Kilidi
Kapalı
İyi günler yeni cihaz aldım menülerin yarısı Türkçe yarısı İngilizce burdaki paylaşılan guvenlik uygulamasini indirip denedim fakat böyle bi hata ile karşılaşıyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
Hocam, cihazınızın modeline Realme 12 Pro+ yazmışsınız ama Xiaomi'nin Güvenlik uygulamasını kurmaya çalışıyorsunuz. Kurulmaz, zaten kursanız da çözüm olmaz; çünkü bir uygulama kurarak çözülecek bir şey değil, ayrıca Güvenlik uygulamasının da Çin sürümünü kurmaya çalışmışsınız.

Cihazınızı nereden aldınız bilmiyorum ama galiba cihazınızda Realme'nin Çin romu var galiba. Direkt romdan dolayı bu durum.

Oyla:

yas!nn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Realme 12pro+
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam, cihazınızın modeline Realme 12 Pro+ yazmışsınız ama Xiaomi'nin Güvenlik uygulamasını kurmaya çalışıyorsunuz. Kurulmaz, zaten kursanız da çözüm olmaz; çünkü bir uygulama kurarak çözülecek bir şey değil, ayrıca Güvenlik uygulamasının da Çin sürümünü kurmaya çalışmışsınız.

Cihazınızı nereden aldınız bilmiyorum ama galiba cihazınızda Realme'nin Çin romu var galiba. Direkt romdan dolayı bu durum.
Evet ustam cin romu var globala nasil dönebilir cogu yeri İngilizce yardımci olabilecek varmı çünkü realme grubu yok

Oyla:
Üst Alt