Yardım Cihazımda ekran yansıması (ghost screen) olur mu

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5
Telefon Modeli
Poco x3
Bootloader Kilidi
Açık
6-12 ay önce aldığım poco x3 NFC cihazımın ghost screen olmasından korkuyorum cihazımın ekranının tianma olduğunu öğrendim sizce bu sorun ile karşılaşır mıyım araştırmalarıma göre kimse bu soruna rastlamamış.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
X3 serisinde ghost screen değil ghost touch diye bilinen, belirttiğiniz ekran panelinde ekranda rastgele yerlere kendi kendine dokunma oluyordu. 12.5.4 yada 12.5.5 gibi bir sürümde düzeltildiğini okumuştum X3 Pro için, NFC modelini bilmiyorum. Bunun için modül de vardı sanırım ayrıca, BL kilidiniz de açıkmış sorun olursa ya 13'e güncelleyip dener ya da modülü yüklersiniz. Modüle forumda denk geldim diye hatırlıyorum, ghost touch şeklinde arama yaparak bakabilirsiniz.

Oyla:

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
X3 serisinde ghost screen değil ghost touch diye bilinen, belirttiğiniz ekran panelinde ekranda rastgele yerlere kendi kendine dokunma oluyordu. 12.5.4 yada 12.5.5 gibi bir sürümde düzeltildiğini okumuştum X3 Pro için, NFC modelini bilmiyorum. Bunun için modül de vardı sanırım ayrıca, BL kilidiniz de açıkmış sorun olursa ya 13'e güncelleyip dener ya da modülü yüklersiniz. Modüle forumda denk geldim diye hatırlıyorum, ghost touch şeklinde arama yaparak bakabilirsiniz.
Ghost screen olmaz öyle mi

Oyla:
Üst Alt