Yardım Cihazıma Room atmak istiyorum

samson16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Zenfone 3
Konular
3
Merhaba iyi forumlar. Benim cihazım 12T 128 GB. Yurtiçi cihaz. Cihazı alalı 1 sene oldu garantisi devam ediyor, şimdi benim sorum şu. Geçen gün youtubede gezinirken Android Auto ile ilgili birkaç video izledim. Benim telefondaki android autoda hiçbirsey yok, basit bir kaç program var. Benim kullandığım Apk'lı programlar var. En başındada Radar Bot geliyor. Bende telefonu rootlamak istiyorum. Yani telefonu kırmak rootlamak istiyorum, hangisini yüklemeliyim, yada önerirmisiniz yardımınızı istiyorum

yego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Redminote12pro
Konular
2
Merhaba iyi forumlar. Benim cihazım 12T 128 GB. Yurtiçi cihaz. Cihazı alalı 1 sene oldu garantisi devam ediyor, şimdi benim sorum şu. Geçen gün youtubede gezinirken Android Auto ile ilgili birkaç video izledim. Benim telefondaki android autoda hiçbirsey yok, basit bir kaç program var. Benim kullandığım Apk'lı programlar var. En başındada Radar Bot geliyor. Bende telefonu rootlamak istiyorum. Yani telefonu kırmak rootlamak istiyorum, hangisini yüklemeliyim, yada önerirmisiniz yardımınızı istiyorum
root için bl kilidi açılması gerekiyor diye biliyorum bu da garantiyi iptal eder

samson16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Zenfone 3
Konular
3
root için bl kilidi açılması gerekiyor diye biliyorum bu da garantiyi iptal eder
Garantiyle işim yok ya. Yıllardır Mi kullanıcısıyım herhangi bir arıza vs. Durumunda cihazı hep kendim tamir ettim. Garantileri beğenmiyorum çünkü sürekli kullanıcı suçlanıyor. Bl hep açık kullandım. Ama şimdi pozitif olarak ne etkisi olur bana açmalımıyım yoksa ellemek daha mı iyi

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
bende 12t kullanıyorum bu tele root yapmak biraz sıkıntılı ben daha önce denedim tel hep bootloopa düştü vazgeçtim, twrp de yeni cıktı formda bikaç kişi denerken tel brick olmuş. kendin deneme bence ciddi bilen deneyimli birine yaptır yada bu topa hiç girme

samson16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Zenfone 3
Konular
3
Anladım, o zaman çok kurcalamamak lazım, ufacık birşey için telefondan olmayalım. Peki bu kaldırılamayan uygulamaları rootsuz kaldırabiliyomuyuz

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Anladım, o zaman çok kurcalamamak lazım, ufacık birşey için telefondan olmayalım. Peki bu kaldırılamayan uygulamaları rootsuz kaldırabiliyomuyuz
Bilgisayardan Xiaomi ADB Fastboot Tools uygulaması ile kaldırabileceğiniz sistem uygulamalarını görüp kaldırabilirsiniz. Telefondan da MIUI Hidden Settings uygulamasıyla uygulamaları yönet kısmında girip birçok uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz (devre dışı bırakmadan verileri de temizlerseniz iyi olur).

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
xiaomi pc tool ile kaldırılmayan uygulamaları kaldırabilirsin

03ramazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan bey
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Hocam bende de 12t var telefoncudan almıştım faturası yok. imei numarasından garanti süresini nasıl sorgulatirin evofone genpa vs gibi 7-8 siteden hepsinin sitesinden sorgulattım birşey çıkmıyor . İmei ler e-devlet ten ithalatçı garantili yazıyor imeilerde sorun yok

Üst Alt