Yardım Cİhazıma rom yüklerken yalnışlıkla bootloader kilidini kapattım cihaz açılmıyor konu hakkında yardım edermisiniz...

whmustafa1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note8
Konular
1
rom yüklerken Cihazımın bootloader kilidini kapattım yalnışlıkla.hyperos cihazda desteklenmiyor diye hata alıyorum sürekli açılış ekranında dönüp duruyor.fastboot giriyor twrp yüklü değil eski romunu yüklüyemiyorum bootloader kilidi kapalı olduğundan tekrar kilit açmak için 30 gün bekleyin diyorlar beklersem açarlarmı o da kesin değil ne olucak bilmiyorum sınava hazırlanıyorum yardım edebilecek var mı ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
1- mi flash unlock
2- server dan ücretli unlock
3- anakart direnç değişimi

TheCold75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz Işık
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Lanet miflash kilitle kısmını seçiyor başta bir kere başıma geldi yüklemenin yarısında fark edip durdurdum ve tekrar baştan yükledim ucuz yırtık.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
rom yüklerken Cihazımın bootloader kilidini kapattım yalnışlıkla.hyperos cihazda desteklenmiyor diye hata alıyorum sürekli açılış ekranında dönüp duruyor.fastboot giriyor twrp yüklü değil eski romunu yüklüyemiyorum bootloader kilidi kapalı olduğundan tekrar kilit açmak için 30 gün bekleyin diyorlar beklersem açarlarmı o da kesin değil ne olucak bilmiyorum sınava hazırlanıyorum yardım edebilecek var mı ?
Cihaz nedir etiket atmışsınız ama bilemedim şimdi 12 pro 5g ise bir çözüm yolu denenebilir çin romu veya fake rom yükleyip

Son düzenleme:

whmustafa1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lanet miflash kilitle kısmını seçiyor başta bir kere başıma geldi yüklemenin yarısında fark edip durdurdum ve tekrar baştan yükledim ucuz yırtık

Lanet miflash kilitle kısmını seçiyor başta bir kere başıma geldi yüklemenin yarısında fark edip durdurdum ve tekrar baştan yükledim ucuz yırtık.
hocam riskli bir şey yapmışsınız hardbrick olabilirmiş benim başıma geldi edl moduna girmişti bir sürü işlem sonrası telefonu hardbrickten kurtarmıştım sonrasında stock rom yükleyip kurtarmıştım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz nedir etiket atmışsınız ama bilemedim şimdi 12 pro 5g ise bir çözüm yolu denenebilir çin romu veya fake rom
hocam bootloader kapalı olduğunu için herhangi bir işlem yapamıyorum zaten sorun tamda burda başlıyor bootloader kapalı olduğunu için rom atma şansım yok twrp yok açılıp açılıp kapanıyor

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
hocam riskli bir şey yapmışsınız hardbrick olabilirmiş benim başıma geldi edl moduna girmişti bir sürü işlem sonrası telefonu hardbrickten kurtarmıştım sonrasında stock rom yükleyip kurtarmıştım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bootloader kapalı olduğunu için herhangi bir işlem yapamıyorum zaten sorun tamda burda başlıyor bootloader kapalı olduğunu için rom atma şansım yok twrp yok açılıp açılıp kapanıyor
Cihaz çin olduğu için böyle bir sorunla karşı karşıya kalmışsın bir araç ile brom mode fake rom veya China rom yüklenip sahte preloader ile dirençli gibi gösterilebilir. Denemekte fayda var

Üst Alt