Çözüldü Cihazım fastboot modunda kilitli kaldı

Gurses2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gurses
Cihazım
Mi CC 9 pro
Konular
1
Uygunsuz Dil
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Mi CC 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
cihazım mi CC 9 pro, Bugjaeger üzerinden twrp kurmak istedim, cihaz fastboot mudunda kilitli kaldı ne denediysem açamıyorum.
Twrp nasıl kurulur onunda bilmiyorum, cihazıma özel twrp yi bir türlü bulamadım, lütfen bir abi varsa yardımcı olursa çok sevinirim, Xiaomi artık eve yasak bundan sonra...!!!!!

Ekli dosyalar

• 16460790035818408742088493837929.jpg
    16460790035818408742088493837929.jpg
    629,9 KB · Görüntüleme: 10
Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
zip dosyaları twrp den kurulur da mi flash ile kuracaksanız fastboot moduna almanız ve tgz uzantılı stock rom indirmeniz lazım.

Ben eu rom indirip kuruyorum genelde. Telefona uygun olanı indirip deneyebilisiniz.
haci zip uzantili rom indirdim,twrp uzerinden pc den kes brak yaptim cok sukur acildi cihazim. simdi root yapmak istiyorum ama cok korkuyorum tekrar fastboot modunda kalir diye o yuzden ellemek istemiyorum. neyse

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
cihazım mi CC 9 pro, Bugjaeger üzerinden twrp kurmak istedim, cihaz fastboot mudunda kilitli kaldı ne denediysem açamıyorum.
Twrp nasıl kurulur onunda bilmiyorum, cihazıma özel twrp yi bir türlü bulamadım, lütfen bir abi varsa yardımcı olursa çok sevinirim, Xiaomi artık eve yasak bundan sonra...!!!!!
Cihazın Boot kilidi açık ise mi flash tool Ile stock rom kuracaksınız açılacak.
Boot kilidi kapalıysa aut gerekiyor olabilir.
Ücretli destek talebinde bulunabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Gurses2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gurses
Cihazım
Mi CC 9 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihazi twr
Cihazın Boot kilidi açık ise mi flash tool Ile stock rom kuracaksınız açılacak.
Boot kilidi kapalıysa aut gerekiyor olabilir.
Ücretli destek talebinde bulunabilirsiniz.
merhaba, cihazimi twrp moduna almayi basardim, sadece leptopa zip uzantili bir rom kurup usb uzerinden telefona atip kuramazmiyim basit olarak? yoksa stock rom sart mi?

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
cihazi twr

merhaba, cihazimi twrp moduna almayi basardim, sadece leptopa zip uzantili bir rom kurup usb uzerinden telefona atip kuramazmiyim basit olarak? yoksa stock rom sart mi?
Stock rom şart değil twrp üzerinden custom romlardan istediğinizi kurabilirsiniz.

Oyla:

Gurses2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gurses
Cihazım
Mi CC 9 pro
Konular
1
Allah razı olsun. Boşu boşuna öldük ama yapacak bişey yok :) Aleykümselam
hocam 2 tane twrp uzerinden rom denedim olmuyor ikiside , surekli mi logosu gidip geliyordu, tekrardan twrp moduna aldim, simdi baska rom iniyor bakalim nolucak, rom indirmek icin sizin bildginiz bir site varsa atabilir misin ,yok telefonu acamiyorum ya bir turlu..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam 2 tane twrp uzerinden rom denedim olmuyor ikiside , surekli mi logosu gidip geliyordu, tekrardan twrp moduna aldim, simdi baska rom iniyor bakalim nolucak, rom indirmek icin sizin bildginiz bir site varsa atabilir misin ,yok telefonu acamiyorum ya bir turlu..
twrp acik iken flash tool ile denesem nasil olur? ben direkt pc den kes yapistir yapiyorum zip dosyalarini?

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp acik iken flash tool ile denesem nasil olur? ben direkt pc den kes yapistir yapiyorum zip dosyalarini?
zip dosyaları twrp den kurulur da mi flash ile kuracaksanız fastboot moduna almanız ve tgz uzantılı stock rom indirmeniz lazım.

Ben eu rom indirip kuruyorum genelde. Telefona uygun olanı indirip deneyebilisiniz.

Oyla:

Gurses2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gurses
Cihazım
Mi CC 9 pro
Konular
1

haci zip uzantili rom indirdim,twrp uzerinden pc den kes brak yaptim cok sukur acildi cihazim. simdi root yapmak istiyorum ama cok korkuyorum tekrar fastboot modunda kalir diye o yuzden ellemek istemiyorum. neyse

Oyla: Çözüm

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Sıkıntı olacağını sanmıyorum magisk 21.4 flaşlarsanız açılır bence

Oyla:
Üst Alt