Yardım Cihazım durmadan restart oluyor. Şarjı bitene kadar bu işlemi yapmaya devam ediyor.

valtinbas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Bildirimler üzerinden gelen MU11 güncellemesini yaptım. Genelde güncellemeleri her zaman bir süre öteler ve kararlı sürüme kadar güncelleme yapmam. Bu sefer nasıl olduysa beklemedim. Güncelleme yaptığım günden sonra telefonu kullandım bir sorunum yoktu. Ertesi sabah telefonumu kapalı olan wireless'i aktif edip bir uygulama açmaya kalmaya çalıştığımda uygulama açıldı ve kullanırken bir süre sonra telefon garip bir davranış sergileyip ekran karardı sonra bir süre kapanıp kapanıp açılmaya başladı. Sonra Mi logosunun olduğu ekrana düşerek bazen 2 bazen 6 - 7 sn de restart etmeye devam etti. Bu sırada internette sorunla ilgili bir bilgi varmı diye araştırdım ve reboot etme yöntemini buldum. Olmadı telefonu bırakiyim işlere döniyim dediğimde kendiliğinden açılış ekranına gelmişti ve 1 saat içinde yine aynı şekilde restart döngüsüne girdi. Taki şarj bitene kadar.

Internette çeşitli yabancı forumlardada gezindim ama bir çözüm bulamadım. Yapmaya çalışsamda telefon izin vermedi.

Örneğin Power + Ses aç tuşuna basıp açsam ile reboot işlemine gelmeden yine kendini restart ediyor. Yada buna bassamda Logo kısmından aşağıda Android yazısı ve loader'ın olduğu alana bir süre gösterip yine restart etmeye devam etti. Şimdiye kadar bu cihaza herhangi bir yazılım atmadım ve içerisindeki verilerin bir çoğu cloud'da olmasına rağmen kaybetmemem gereken verilerimde mevcut.

Evden çalışma yürttüğüm bu dönemde işlerimi inanılmaz aksattığı için acil bir şekilde çözmem gerekiyor.

Yazılımcı olduğum için düzgün yönlendirmenizle hızlı şekilde çözüme ulaştırabileceğimizi düşünüyor ve yardımlarını rica ediyorum.

Teşekkürler

valtinbas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Konuyla ilgili olarak halen daha bir aksiyon alamadım. Yardım ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var arkadaşlar

Oyla:

S1KLON

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
mi6
Konular
4
Aynı durum bende oluyor nasıl yapacağız.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ayni durum icin bi kac sey yazdik onu okumamissiniz yine yazayim.
telefonu zorla kapayin tus kombinasyonlari ile daha sonra telefon hemen acilicak zaten acilirken siz hizlica fastboot yada recovery te girecek kombinasyonlari deneyip bu menulerden birisini acmaya calisin bi sure recovery yada fastbootta bekleyin telefonu tus kombinasyonlari ile zorla kapayin ve acin acilirsa kullanmaya devam acilmazsa resetlerse gene ayni sekilde yapin bi sure bekleyin bunu deneyin ilk olarak

mix 2de 2defa basima geldi busekilde actim ancak.

Oyla:

S1KLON

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
mi6
Konular
4
17 saat uğraş sonucu halletim çözemediysen yardım edeyim. ulaş bana.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayni durum icin bi kac sey yazdik onu okumamissiniz yine yazayim.
telefonu zorla kapayin tus kombinasyonlari ile daha sonra telefon hemen acilicak zaten acilirken siz hizlica fastboot yada recovery te girecek kombinasyonlari deneyip bu menulerden birisini acmaya calisin bi sure recovery yada fastbootta bekleyin telefonu tus kombinasyonlari ile zorla kapayin ve acin acilirsa kullanmaya devam acilmazsa resetlerse gene ayni sekilde yapin bi sure bekleyin bunu deneyin ilk olarak

mix 2de 2defa basima geldi busekilde actim ancak.
TWRP giriyorum dokunmatik çalışmıyor boot ekranı gelmiyor. fastboot rom atılmıyor. çok uğraştım çözdüm.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

TWRP giriyorum dokunmatik çalışmıyor boot ekranı gelmiyor. fastboot rom atılmıyor. çok uğraştım çözdüm.

Yazın çözümü?

Bu problemi yaşayan herkes size özelden mi ulaşması gerekir ?

Oyla:

valtinbas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Mi 6
Konular
1

Problem halen devam ediyor. Yardımcı olabilirsen çok makbule geçer. Çözümü ortak bir alanda paylaşabilirsen benzer problemi yaşayan kişilerede yardımcı olmuş olursun.

Oyla:

mi5hakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
mi5
Konular
3
Aynı problem bugün durduk yere benim de başıma geldi çözen var mı ne durumdasınız arkadaşlar yardımcı olur musunuz

Oyla:

mi5hakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
mi5
Konular
3
Problemi tüm tuşlara basarak bölüm geçme vari bir şekilde çözdüm cihaz bi şekilde fastbootta takılı kaldı kısa sürelide olsa mi flash ile stock son sürüm kurabildim şu anda çalışıyor cihaz

Oyla:

valtinbas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Bende farklı tuş kombinasyonları ile basarak rastgele şekilde telefonumu açabildim fakat sıklıkla restart etmeye devam ediyor ve bir şekilde farklı şekilde tuşlara ardı ardına basmak gibi saçma aksiyonlar ile telefonu bir süre açık tutabiliyorum. Gerekli yedeklerimi aldım fakat MUI 11 güncelleme sonrası bu problem ile karşılaştığımı düşünüyorum. Açtıktan sora genel bir problemmi ve bir fix geçilmişmi diye kontrol ettim fakat yeni bir sürüm yok. MUI 10'a dönmelimiyim sizce ve dönmek istersen izleyeceğim yolu gösteren bir makale yada bu forum altında bir yorum varsa onuda takip edebilirim.

Oyla:
Üst Alt