Yardım Cihazı kitleyip açınca şarj kesilip geliyor

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Cihazı kitleyince ve tekrar açınca sarjı kesiliyor sonra tekrar devam ediyor hani sanki şarjdan cıkarıp takmısım gibi bir kere fabrika ayarlarına çevirdim yine olmadı güncelledim cihazı yine olmadı neden olabilir yeni aldım 3 günüm

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Cihazı kitleyince ve tekrar açınca sarjı kesiliyor sonra tekrar devam ediyor hani sanki şarjdan cıkarıp takmısım gibi bir kere fabrika ayarlarına çevirdim yine olmadı güncelledim cihazı yine olmadı neden olabilir yeni aldım 3 günüm

Her seferinde bu oluyor mu ? Yoksa arada bir kaç kez mi denk geldi? Bazı durumlarda hızlı sarjdan normal sarja yada normalden hızlıya geçerken bu tür uyarı geliyor. Her seferde oluyorsa ya kablonuz oynuyor yada yazılımsal bir sorun var demektir.

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her seferinde bu oluyor mu ? Yoksa arada bir kaç kez mi denk geldi? Bazı durumlarda hızlı sarjdan normal sarja yada normalden hızlıya geçerken bu tür uyarı geliyor. Her seferde oluyorsa ya kablonuz oynuyor yada yazılımsal bir sorun var demektir.
[/QUOTE
her seferinde oluyor yüzde 40 40 ten sonra olmuyor servise vericem genpaymıs iade edicem umarım kabul ederler hiç içime sinmefi çünkü

Üst Alt