Çözüldü Cihazı bul Sim kart etkinleştirilemedi hatası. Redmi note 8 pro

ahmetturkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Sürekli bu bildirimi alıyorum. Denemedigim yöntem kalmadı. Ne yapmam gerek. Konum ac kapa yaptim. Cihazi bul acip kapattim. Simkart degistirildi vs. Herseyi denedim bir turlu sonuca varamadim. Cozebilen varsa bana yardimci olabilirmi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-11-00-37-26-875_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-01-11-00-37-26-875_com.android.chrome.jpg
    285,3 KB · Görüntüleme: 64

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
O bıldırıme Uzun bas ve bildirimi tekrar gösterme diye işaretle. Bakalım işe yarayacak mı ?

Oyla:

eneskosovalii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi9se
Konular
18
Sürekli bu bildirimi alıyorum. Denemedigim yöntem kalmadı. Ne yapmam gerek. Konum ac kapa yaptim. Cihazi bul acip kapattim. Simkart degistirildi vs. Herseyi denedim bir turlu sonuca varamadim. Cozebilen varsa bana yardimci olabilirmi.
Kardeşim Operatörünle alakalı bir durum, operatörün veri ücretlendirmesi kapalı veya akıllı fatura aktif, müşteri hizmetlerini arayıp devre dışı bırakabilirsin sonra etkinleştirecektir.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ahmetturkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O bıldırıme Uzun bas ve bildirimi tekrar gösterme diye işaretle. Bakalım işe yarayacak mı ?
Hocam onda sıkıntı yok görünmez yaparım sorunu cozmeyip, fakat bu sorunu cozuyumde aklim takilmasin oraya.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim Operatörünle alakalı bir durum, operatörün veri ücretlendirmesi kapalı veya akıllı fatura aktif, müşteri hizmetlerini arayıp devre dışı bırakabilirsin sonra etkinleştirecektir.

Deniycem hocam tesekkur ederim.

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Cihazı ingilizce yaparak bütün hesaplara giriş yaptım. (Micloud , cihaz bul vs) Yetmedi PC den micloud a falan girdim. Artık cihaza ne zaman yeni bir rom kursam otomatik etkinleştirildi diyo. Şükür kurtuldum :)

Oyla:

eneskosovalii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi9se
Konular
18
Hocam onda sıkıntı yok görünmez yaparım sorunu cozmeyip, fakat bu sorunu cozuyumde aklim takilmasin oraya.

Umarım çözersin, iyi geceler.

Oyla:

Rüzocux

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüzgar
Cihazım
Redmi note 6 ro
Konular
77
hocam çözdün mü aynı sorundan muzdaribim

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Ayarlar uygulamalar kısmından sim etkinleştirme servisi ve msa isimli uygulamanın tüm izinlerini kapatıp durmaya zorlayın sorun çözülecektir

Oyla:

cehesto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Web Master
Konular
3
Cihazı ingilizce yaparak bütün hesaplara giriş yaptım. (Micloud , cihaz bul vs) Yetmedi PC den micloud a falan girdim. Artık cihaza ne zaman yeni bir rom kursam otomatik etkinleştirildi diyo. Şükür kurtuldum :)
hocam sağolasın söylediklerini aynen uyguladım ve sorun çözüldü.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50

Hata operatör kısıtlaması olsa msj gönderilemedi diye hata alırdın. Bende halen aktif edemedim. Denemediğin hiç bir yöntem kalmadı kısıtlama kaldırma da dahil. Forumlar da ne kadar tavsiye varsa denedim. Resmen cihaz mühürlenmiş gibi. Bugüne kadar her cihaz da bir şekilde sorun çözüldü ama mi 10 cihazım da sorun çözülmedi. Belki de çin versiyon olduğu için olabilir.

Hata operatör kısıtlaması olsa msj gönderilemedi diye hata alırdın. Bende halen aktif edemedim. Denemediğin hiç bir yöntem kalmadı kısıtlama kaldırma da dahil. Forumlar da ne kadar tavsiye varsa denedim. Resmen cihaz mühürlenmiş gibi. Bugüne kadar her cihaz da bir şekilde sorun çözüldü ama mi 10 cihazım da sorun çözülmedi. Belki de çin versiyon olduğu için olabilir.
Pardon hata alt kısım da msj gönderilemedi diye hata almışsın o yüzden kısıtlama ile alakalı. Doğru söylemiş arkadaş.

Oyla:
Üst Alt