Çözüldü Cihaza magisk 20.0 root attım ancak açılmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turankuruu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turan
Cihazım
Poco x3
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5
Telefon Modeli
Poco x3
Bootloader Kilidi
Açık
3 gündür root atmaya çalışıyorum ancak cihaz root olmuyor az önce magisk v20.0 root attım TWRP üzerinden ancak POCO yazısında takılı kaldı ne yapmalıyım

Çözüm
Forum işi gönüllülük esasıyla çalışan bir sistemdir. Yöneticiler dahil kimsenin cevap yazma mecburuyeti tabiki yok.. Root olmuyorsa twrp niz uyumsuzdur. Cihazınız Kesin android 11 sürümündedir ve bir çok cihazda şuan da yaşanan genel sıkıntıdır.. Android 10 ise de yine twrp den kaynaklı bir durum..
tabii ki kimsenin yazma zornluluğu yok. ayrıca dediğiniz gibi cihaz and. 11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forum işi gönüllülük esasıyla çalışan bir sistemdir. Yöneticiler dahil kimsenin cevap yazma mecburuyeti tabiki yok.. Root olmuyorsa twrp niz uyumsuzdur. Cihazınız Kesin android 11 sürümündedir ve bir çok cihazda şuan da yaşanan genel sıkıntıdır.. Android 10 ise de yine twrp den kaynaklı bir durum..
boşu boşuna 3 günümü vermişim onu...

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Her magisk denemesin de yada her yaptığınız işlemde yeni konu açarsanız forum kuralları gereği size yaptırım uygulayabilirler.

Oyla:

turankuruu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turan
Cihazım
Poco x3
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her magisk denemesin de yada her yaptığınız işlemde yeni konu açarsanız forum kuralları gereği size yaptırım uygulayabilirler.
farklı ssürümleri denedim oldu ancak cevap yazılmıyor bekliyorum sürekli. bilgilendirmeniz için de teşekkürler yeniyim buralarda

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

Oyla:

turankuruu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turan
Cihazım
Poco x3
Konular
10
tabii ki kimsenin yazma zornluluğu yok. ayrıca dediğiniz gibi cihaz and. 11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

boşu boşuna 3 günümü vermişim onu fark ettim. v23.apk dosyasını uzantı bölümünü elim ile silip .zip yapıp TWRP üzerinden yükledim ve cihaz root oldu

Oyla: Çözüm

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Tamam sorun anlaşıldı. Root size illaki lazım ise 2 seçeneğiniz var ya android 10 a düşüreceksiniz uyumlu twrp yi kullanacaksınız ya da magisk üzerinden boot patchleme metodunu kullanacaksınız. Yeni konu açmanıza gerek yok iki yönteminde forumda anlatımı mevcuttur. 'arama' bölümünü kullanın. Unutmayın cihazınızda bir sorun yaşıyorsanız aynı sorunu mutlaka birisi sizden önce yaşamış ve forumda konusu vardır. Lütfen forumu bu doğrultuda kullanın..

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
turankuruu,

Sorun çözülene kadar konu açmanıza gerek yok,diğer konularda nasıl yüklenir yazdım, uygulayın lütfen,olmuyorsa bir yerde hata yapıyorsunuzdur,işlemleri tekrar edin...

Oyla:

turankuruu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turan
Cihazım
Poco x3
Konular
10
turankuruu,

Sorun çözülene kadar konu açmanıza gerek yok,diğer konularda nasıl yüklenir yazdım, uygulayın lütfen,olmuyorsa bir yerde hata yapıyorsunuzdur,işlemleri tekrar edin...

v23.apk dosyasını uzantı bölümünü elim ile silip .zip yapıp TWRP üzerinden yükledim ve cihaz root oldu

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
turankuruu, Demek ki neymiş,sorun sizdeymis. Hayırlı ve geçmiş olsun...

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt