Soru Cihaza imei atılcak stock rom kurmam gerekiyormu?

alperenkayahan3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
2
Redmi Note 12 Pro 5G cihazıma daha önce forumdan destek alarak HyperOS kurmuştum. Şimdi ise pixelos rom buldum, kurdum kullanıyorum gayet güzel. Lakin çarşamba günü cihaza direnç işlemi yapılacak ve ben bu romdan dönmek istemiyorum. Cihaza dirençli imei atılmadan önce stock miui veya hyperos kurupmu göndermem gerekiyor yoksa bu pixel rom kuruluyken de dirençli imei atılabilirmi. Not: PixelOS recovery kullanıyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
takılacak dirençin omajı önemli güncelleme yapması için gerekli dirençi takarlarsa sorun olmaz. Sadece nfc çalışmaz. nfc çalışan omajda direnç takılırsa da bu sefer hyper os ve harici rom kurulmaz. magisk modülü ile nfc çözülüyor ama kilit açık olacak, rootlu olacak vs. vs.

alperenkayahan3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
2
takılacak dirençin omajı önemli güncelleme yapması için gerekli dirençi takarlarsa sorun olmaz. Sadece nfc çalışmaz. nfc çalışan omajda direnç takılırsa da bu sefer hyper os ve harici rom kurulmaz. magisk modülü ile nfc çözülüyor ama kilit açık olacak, rootlu olacak vs. vs.
Hocam affınıza sığınarak soruyorum eğer tekrara düşüyorsam 😅
Şuan cihazda Android 14 tabanlı PixelOS kurulu ve kullanıyorum. 82k direnç takılırsa ve direnç atılmadan önce rootlarsam magisk ile direnç atılırken PixelOS kurulu olması bir sorun teşkil etmiyor anladığım kadarıyla doğrumudur?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam affınıza sığınarak soruyorum eğer tekrara düşüyorsam 😅
Şuan cihazda Android 14 tabanlı PixelOS kurulu ve kullanıyorum. 82k direnç takılırsa ve direnç atılmadan önce rootlarsam magisk ile direnç atılırken PixelOS kurulu olması bir sorun teşkil etmiyor anladığım kadarıyla doğrumudur?
Pixel denemedim bilmiyorum onlarda sistem biraz farklı. Ama hyperos ta sorun olmaz

alperenkayahan3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
2
Pixel denemedim bilmiyorum onlarda sistem biraz farklı. Ama hyperos ta sorun olmaz
HyperOS u biliyorum hocam 82k ve nfc için magisk modulü ile güzel kullanılıyormuşta pixel romla nasıl olcak onu çok merak ediyorum. Aslında direnç atılırken hyperos kurardım direnç atılıp cihaz geldikten sonra pixele geçerdim de pixel roma geçince dirençlede olsa imei gider sanırım :(
Yine de çok saolun hocam hayırlı sahurlar.

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
24
HyperOS u biliyorum hocam 82k ve nfc için magisk modulü ile güzel kullanılıyormuşta pixel romla nasıl olcak onu çok merak ediyorum. Aslında direnç atılırken hyperos kurardım direnç atılıp cihaz geldikten sonra pixele geçerdim de pixel roma geçince dirençlede olsa imei gider sanırım :(
Yine de çok saolun hocam hayırlı sahurlar.
Hocam pixelde gidersee alternatifleri kurun evolution x gibi bende sorunsuz çalışıyor

Üst Alt