Yardım Cihaz Sertifikalı Değil hatasını Root giderir mi?

muhammedakca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Merhaba herkese,
Google Play hakkında kısmına girdiğimde Cihaz Sertifikalı Değil yazıyor, bundan dolayı da banka uygulamalarından birisini kullanamıyorum.
Root yüklersem ve root'u Google uygulamalarından gizlersem Google Play'e cihaz sertifikası geri gelir mi?

NOT: Bootloader kilidi açık, root yüklü değil.
Cihazın bootloader kilidini sürüm düşürmek için açmıştım, global android 10 miui 11 stock rom yüklemiştim.,

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
rootlayıp, magisk üzerinden Universal safetynet fix modülünü kurarak çözebilirsin (googleden dosyaya erişebilirsin). modülü kurduktan sonra google play in verilerini temizlemeyi unutma.

muhammedakca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
cihazınız hakkında bilgi sahibi değilim bir şey demem yanlış olur. araştırıp kendiniz uygun twrp'yi bulabilirsiniz

Dragon78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muharrem
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
0
Onmobil uygulamasi yasadim cozdum umarim sanada yardimci olurum uygulamalardan googplay hizmetlerinin tum verilerini guncellemelerini kaldir sonra google play icinde aynisini yap Chromeda google olay hizmetleri apk olarak arat android surumun ne ise ona uyumlu 1 yada 2 eski surumu indir kur telefonu ac kapa sotun cozuluyor ben bankayi bile aradim yapacak bisey yok demislerdi

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Onmobil uygulamasi yasadim cozdum umarim sanada yardimci olurum uygulamalardan googplay hizmetlerinin tum verilerini guncellemelerini kaldir sonra google play icinde aynisini yap Chromeda google olay hizmetleri apk olarak arat android surumun ne ise ona uyumlu 1 yada 2 eski surumu indir kur telefonu ac kapa sotun cozuluyor ben bankayi bile aradim yapacak bisey yok demislerdi
Dediğiniz uygulama GetApps te varsa öyle de indirebilirsiniz. Mesela ben bi uçak oyununda(İnfinite Flight) sorun yaşıyordum getappsten indirdim.

Üst Alt