Yardım Cihaz Kilitli

bqipo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Merhabalar , bir telefon aldık 2.el Redmi Note 8 telefonu orada kontrol etmiştim ama ilk defa mi kullanacağım için böyle bir şey olduğunu bilmiyordum(Mi Account) telefonu aldık ve eve geldik az şarj edip hattı taktım ve telefon kilitlendi. Bir telefon numarası(tamamı belirli değil) yazıyor aldığımız kişiye şifreyi soruyorum, şifreyi bilmiyorum diyor, telefon numarasını soruyorum eski numara kapalı diyor. Adam telefon numarasını değiştirdi ne ulaşabiliyorum ne birşey yapabiliyorum.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Geçmiş olsun... Çalıntı cihaz satmışlar size muhtemelen. :(

Oyla:

bqipo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Ne yapmalıyım peki açabilirmiyim kullansam suçlumu olurum ben para ödedim çünkü açmanın bir yolu varmı

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Ne yapmalıyım peki açabilirmiyim kullansam suçlumu olurum ben para ödedim çünkü açmanın bir yolu varmı
Cihaz açılırken redmi logosu altında unlocked yazıyor mu ?
Ayrıca alan kişiden satışa dair herhangi bir imza attınız mı,eğer satış yapıldığına dair bir şey yoksa belge vs cihaz da çalıntı ise başınız ağrıyabilir

Oyla:

bqipo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Cihaz açılırken redmi logosu altında unlocked yazıyor mu ?
Ayrıca alan kişiden satışa dair herhangi bir imza attınız mı,eğer satış yapıldığına dair bir şey yoksa belge vs cihaz da çalıntı ise başınız ağrıyabilir
Hayır yazmıyor , belge vb birşey olmadı

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Merhabalar , bir telefon aldık 2.el Redmi Note 8 telefonu orada kontrol etmiştim ama ilk defa mi kullanacağım için böyle bir şey olduğunu bilmiyordum(Mi Account) telefonu aldık ve eve geldik az şarj edip hattı taktım ve telefon kilitlendi. Bir telefon numarası(tamamı belirli değil) yazıyor aldığımız kişiye şifreyi soruyorum, şifreyi bilmiyorum diyor, telefon numarasını soruyorum eski numara kapalı diyor. Adam telefon numarasını değiştirdi ne ulaşabiliyorum ne birşey yapabiliyorum.
Aşağıdaki konu sahibine özelden ulaşabilirsiniz hocam.

Oyla:

bqipoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Arkadaşlar cihazı açtırdım ama vpn uygulaması kurmuşlar nasıl açtıklarını anlatmıyorlar. Telefoncu Cihazı verdi hattı taktım kilitlendi yeniden açtılar bu sefer vpn uygulaması kurmuşlardı. ben 2.kez kilit ekranı yediğimde aynı numara yazıyordu sadece orayı geçiyorlar nasıl yaptıklarını bilmiyoruz bir işe yaramıyacak gibi duruyor güncelleme almak istiyorum güncelleme yapmayın diyor adam vpn açık kalacak hep diyor format atarken bize getireceksin diyor. bu işlem için 300tl aldılar ama kapanması çok kolay gibi duruyor
Hesabı unuttuğum için bu hesaptan yazıoyrum

Oyla:
Üst Alt