Yardım Cihaz Kilitli Problemi

dadascanp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup Polat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba. Elimde imei atılmış redmi note 8 var.
Telefonu sıfırlamam gerekti, hard reset attım.
Cihazı açtığımda cihaz kilitli hatası alıyorum, mi hesabında da eski kapanmış olan telefonun bilgileri var o nedenle bir türlü kilidi açamadım.
Boot, ROM gibi şeyler hakkında hiçbir bilgim yok. Bu konuda ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.
Hesaba hiçbir şekilde erişme imkanım bulunmuyor. Kilidi açabilme imkanım var mıdır?

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Cihazı açtığımda cihaz kilitli hatası alıyorum, mi hesabında da eski kapanmış olan telefonun bilgileri var o nedenle bir türlü kilidi açamadım.
Boot, ROM gibi şeyler hakkında hiçbir bilgim yok. Bu konuda ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.
Hesaba hiçbir şekilde erişme imkanım bulunmuyor. Kilidi açabilme imkanım var mıdır?
Androidone yazılımı atılarak kullanılabilir. Şifreyi bilmeden miui yazılımı ile kullanamazsınız. miui dışında yazılımlar var google android one samsung onlar atılarak kullanılır.

Oyla:

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3

Var ama bir telefon ücreti kadar para gerekiyor. O menüden tek kurtuluş var ,twrp yükleyip aosp tabanlı rom yüklemek...

Daha fazla destek için linki inceleyin..

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bypass yapabiliriz. MIUI güncellemesi yapamaz mi hesabı kullanamazsınız. Ya da server'dan tamamen kaldırılır..

Oyla:
Üst Alt