Yardım Cihaz Kilitli acil

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
canlı sohbet üzerinden konuştum xiaomi müşteri destek ile fatura fotoğrafı falan istedi bazı bilgileri istediler 3 iş günü içinde açılcak dediler bugün delta servise götürmiycem beklicem sende haber verirsin dostum bakalım ne yapıcaklar senin telefona
Tabi haber veririm şuan benim cihaz ulaştı deltaya halledip gönderdiklerinde tekrar buraya yazarım sonuçu

jujuka4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ercan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Tabi haber veririm şuan benim cihaz ulaştı deltaya halledip gönderdiklerinde tekrar buraya yazarım sonuçu
Hocam dün gece alttaki link üzerinden canlı sohbet yapıp sorunumu çözdüm garanti para karşılığı yapıcağını söylerse geri iste benim gibi sorunun çöz derim dün gece iletişime geçtim bügun gün içinde telefonum açıldı 3 iş gününde açılıcağını söylemelerine rağmen
Fatura ve hata kodunun ekran fotosunu istiyorlar ekrandaki kilit resmine bas basılı tut kod çıkıyor altta bunları hazır bulundur iletişime geçtiğinde

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
Hocam dün gece alttaki link üzerinden canlı sohbet yapıp sorunumu çözdüm garanti para karşılığı yapıcağını söylerse geri iste benim gibi sorunun çöz derim dün gece iletişime geçtim bügun gün içinde telefonum açıldı 3 iş gününde açılıcağını söylemelerine rağmen
Fatura ve hata kodunun ekran fotosunu istiyorlar ekrandaki kilit resmine bas basılı tut kod çıkıyor altta bunları hazır bulundur iletişime geçtiğinde
Tamam hocam cok sağolun eğer dediğiniz gibi ücret isterse böyle yaparım tekrardan sağolun ben fazla araştırmadım direk servise yollarım bilseydim bende böyle yapardım :)

jujuka4

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ercan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Tamam hocam cok sağolun eğer dediğiniz gibi ücret isterse böyle yaparım tekrardan sağolun ben fazla araştırmadım direk servise yollarım bilseydim bende böyle yapardım :)
anakart değişim olucak denilen kişiler olmuş böyle bişi söylerlerse para verme sen şimdiden iletişime geç xiaomiyle telefon servisten gelene kadar açılır diye düşünüyorum zaten açıldığını anlamak için wifi ağına bağlanıp telefona format at açıldığında zaten kilit kalkmış olucak ama sana ekrandaki kod lazım olucak forum attığın fotograftada yazmıyor telefonun servisten geldiğinde iletişime geç ekranda ki kilit resmine bas basılı tut kod yazıcak ekranda yazıların altında elinde böyle bi foto mevcutsa simdidende iletişime geçebilirsin iyi günler rica ederim..

erkan1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi5s plus
Konular
2
Arkadaşlar hesabı aktif edemeyen ve cıhazınızı servise vermediyseniz yardımcı olalım bu işlemi sadece wifi üzerin de deneyeniz. Wifi ayarlarını açı tıklayıp wifi bağlantısı yapın ve telefonunuzun anakartını değiştirmeden kurtulun. Sorun telefon datasından doğrulama yapmaması wifi ile bağlanın ve hesabınızı açın.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bende de aynısı olmuştu şifremi kabul etmiyordu bende şifreyi degistirmistim i.mi.com üzerinden sonra kabul etmişti :)

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
anakart değişim olucak denilen kişiler olmuş böyle bişi söylerlerse para verme sen şimdiden iletişime geç xiaomiyle telefon servisten gelene kadar açılır diye düşünüyorum zaten açıldığını anlamak için wifi ağına bağlanıp telefona format at açıldığında zaten kilit kalkmış olucak ama sana ekrandaki kod lazım olucak forum attığın fotograftada yazmıyor telefonun servisten geldiğinde iletişime geç ekranda ki kilit resmine bas basılı tut kod yazıcak ekranda yazıların altında elinde böyle bi foto mevcutsa simdidende iletişime geçebilirsin iyi günler rica ederim..
Valla cok sağol ustam dediğiniz gibi olursa cihazı geri alır sizin yolu denerim teşekkür
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim hiçbir şekilde şifre kabul etmedi değiştim defalarca yine olmadı evim wifisine bağlandım olmadı sonra dayımın telefonundan şifresiz wifi paylaşımı yapıp bğalandom hiçbir şekilde olmadı mlsf

hashasi21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yakup
Cihazım
mi 6
Konular
0
Teşekkür arkadaşlar paylaşım için.

Üst Alt