Yardım Cihaz Kilitlendi

eczaci41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
redmi pro
Konular
8
mrb iyi günler yaklaşık bir yıl önce xiaomi redmi pro marka telefonu satın aldım.yalnız bu saba telefonumbir anda kapanıp açıldı.sim kart şifresini giriyorum kabul ediyor ve sim kart şifremle cihaz şifrem aynı ama cihaz şifresini girince hata veriyor doğru girmem rağmen.hard reset atmayı deniyorum ama olmuyor

Son düzenleme:

oskans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi 6
Konular
16
Hard reset yapar iken nasıl bir durumla karşılaşıyorsunuz. Mi flash tool ile temiz kurulum yaparak sorunu çözülebilecek gibi duruyor.

Oyla:

eczaci41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
redmi pro
Konular
8
Hard reset yapar iken nasıl bir durumla karşılaşıyorsunuz. Mi flash tool ile temiz kurulum yaparak sorunu çözülebilecek gibi duruyor.
Mi flash tool bunu nasıl kullancagım gercetek ncok acemiyim kusura bakmayın
[doublepost=1513851541,1513851476][/doublepost]Unlock Your Mi Device
After you unlock the device, it will become less secure. Your personal data might be leaked or lost.
bu site karşıma cıkıyor unlock now diyorum sayfa yenilenip aynı sayfa açılıyor
böyle bi uyarı alıyorum

Oyla:

oskans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi 6
Konular
16
Daha önce unlock etmeye çalıştınız mı cihazı öncelikle cihazı unlock edelim sonra mi flash ile yazılımı tekrar kuralım nasıl yapılacagı hakkında forumda arama yaparsanız bir çok makale ve video mevcut o şekilde yapabilirsiniz

Oyla:

eczaci41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
redmi pro
Konular
8
Daha önce unlock etmeye çalıştınız mı cihazı öncelikle cihazı unlock edelim sonra mi flash ile yazılımı tekrar kuralım nasıl yapılacagı hakkında forumda arama yaparsanız bir çok makale ve video mevcut o şekilde yapabilirsiniz
forumda bulmam için ne yazmalıyım ?veya link varsa yazarmısınız
[doublepost=1513852225,1513852072][/doublepost]ve şöyle bi durum var benım accaount sayfasında telefonum güncel değil eski numaram yazıyor onuda değistiremiyorum sanırım unlock için onunda değişmesi gerekiyor sabahtan beri ugrasıyorum ama bi türlü beceremedim

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Telefonu kapatın.Telefon kapalı haldeyken ses açma ve ses kısma tuşlarına basılı tutun telefon recovery modda açılacaktır.Açılan menüde ''Wipe&Reset yazanı seçin,açılan pencerede ''Wipw all data'' yazanı seçip onaylayın.Ses tuşlarıyla aşağı yukarı çıkabilir güç tuşuyla onaylama işlemini yapabilirsiniz.Bu işlem telefonu fabrika ayarlarına döndürür herşey silinir bilginiz olsun.

Oyla:

eczaci41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
redmi pro
Konular
8
Telefonu kapatın.Telefon kapalı haldeyken ses açma ve ses kısma tuşlarına basılı tutun telefon recovery modda açılacaktır.Açılan menüde ''Wipe&Reset yazanı seçin,açılan pencerede ''Wipw all data'' yazanı seçip onaylayın.Ses tuşlarıyla aşağı yukarı çıkabilir güç tuşuyla onaylama işlemini yapabilirsiniz.Bu işlem telefonu fabrika ayarlarına döndürür herşey silinir bilginiz olsun.
bu dediğnizi bir çok defa yaptım ama hiç bir şekilde recovery ekranı gelmedi. power tuşu işe birlikte ses kısma tuşuna birlikte bastıgımda FASTBOOT diye birşey geliyor . power tuşu ile ses açma tuşuna bastıgımda ise telefon resmi geliyor aşağıda paylaştım resimleri googleda temsili buldum

Ekli dosyalar

• maxresdefault (1).jpg
    maxresdefault (1).jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 78
  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    180,1 KB · Görüntüleme: 83
Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
bu dediğnizi bir çok defa yaptım ama hiç bir şekilde recovery ekranı gelmedi. power tuşu işe birlikte ses kısma tuşuna birlikte bastıgımda FASTBOOT diye birşey geliyor . power tuşu ile ses açma tuşuna bastıgımda ise telefon resmi geliyor aşağıda paylaştım resimleri googleda temsili buldum
Teli kapat bi dk bekle sonra Ses açma+power tuşuna basılı tut hocam 10 saniye.recovery açılacak.ses kısma+power fastboot açar

Oyla:
Üst Alt