Yardım Cihaz fastbootta kaldı

• Konbuyu başlatan Jujuju
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 2K

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
arkadaşlar bugun rom atmak için format data ve wipeleri yaptım ancak cihaz fastbootta kaldı şuanda bişey yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

yunusbeyer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Oppo AX7
Meslek
Öğrenci
Konular
1
bir çok gsi rom kullandım (pixel, experience, havos os, crdroid, rr, evolution vs vs) bluetooth kulaklığımdan ses çıkışı alamadığım için stock rom'a geri döndüm.
sizin sorununuz şu vbmeta dosyasından kaynaklıdır. Minimal ADB and Fastboot klasörünün olduğu yere ekte yer alan vbmeta.img dosyasını atıp altta verdiğim komutu kullanın cihazınız açılacaktır. sorun olursa eğer elimden geldiğince zamanım olduğunca cevap veririm.

fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img
En yakın boş zamanımda deneyeceğim. Miui 11 global roma geri döndüm ama telefonu kullanmak mümkün değil aşşırı yavaş bu yöntem olursa helal olsun size teşekkürler

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

yunusbeyer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Oppo AX7
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Ayrıca GSI romlar stabil olmaz yani bug doludur günlük kullanıma uygun değildir.
Miui'dan daha iyi olduğu kesin ama..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui günlük kullanıma uygun olmadığı için burdayım zaten :D

Bu arada arkadaşım telefonumun anormal olduğunu servise göndermem gerektiğini söylüyor. Servisten bu konuda nasıl bir yanıt alırım sizce? Telefon daha 6 ayını doldurmadan aşırı derecede yavaşladı. Aynı telefonu kullananlar cayır cayır Asphalt 9 oynayabiliyor ama benim telefonum among us oyununda bile takılıyor. Asphalt 9'da yarışa girdiğim anda tamamen donup siyah ekran veriyor.

Son düzenleme:
Oyla:

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
Miui'dan daha iyi olduğu kesin ama..

Miui günlük kullanıma uygun olmadığı için burdayım zaten :D

Bu arada arkadaşım telefonumun anormal olduğunu servise göndermem gerektiğini söylüyor. Servisten bu konuda nasıl bir yanıt alırım sizce? Telefon daha 6 ayını doldurmadan aşırı derecede yavaşladı. Aynı telefonu kullananlar cayır cayır Asphalt 9 oynayabiliyor ama benim telefonum among us oyununda bile takılıyor. Asphalt 9'da yarışa girdiğim anda tamamen donup siyah ekran veriyor.
cihaz genel itibariyle yavaş ve benim cihazımda da olduğu gibi ekran sorunlu bir cihaz ani parlamalar donmalar vs gibi. önerim temiz bir format atmanız yönündedir. aynı sorunlar devam ederse tabiki servise gönderebilirsiniz. ama yok uğraşmayayım sorun olur diyorsanız custom rom önerebilirim.

Oyla:

yunusbeyer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Oppo AX7
Meslek
Öğrenci
Konular
1
cihaz genel itibariyle yavaş ve benim cihazımda da olduğu gibi ekran sorunlu bir cihaz ani parlamalar donmalar vs gibi. önerim temiz bir format atmanız yönündedir. aynı sorunlar devam ederse tabiki servise gönderebilirsiniz. ama yok uğraşmayayım sorun olur diyorsanız custom rom önerebilirim.
Temiz format çözüm olsaydı burda olmazdım maalesef her seferinde aynı yavaşlık, donma, takılma, siyah ekran..

Oyla:
Üst Alt