Yardım Cihaz Çevrimdışı Hatası

ahmetcan0606

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Can
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Uzun bir süredir kullandığım Xiaomi Mi Wifi 2'ye artık bağlanamıyorum. Mi Home uygulamasında wifiyi görüyor, bağlanıyor fakat cihaz çevrimdışı yazıyor. Aynı anda ağa da bağlanıyor mavi ışık yanıyor. Bağlanınca da internet yok yazıyor. Modemin arayüzünden baktığımda bağlı olarak gözüküyor. Başka bir modeme de denediğimde cihaz çevrimdışı hatasını gene alıyorum. Mi Home'da ülke olarak Polonya seçilidir. Yardım edebilecek arkadaşları bekliyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

barisch_

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
barış
Cihazım
galaxy S10
Konular
1
Uzun bir süredir kullandığım Xiaomi Mi Wifi 2'ye artık bağlanamıyorum. Mi Home uygulamasında wifiyi görüyor, bağlanıyor fakat cihaz çevrimdışı yazıyor. Aynı anda ağa da bağlanıyor mavi ışık yanıyor. Bağlanınca da internet yok yazıyor. Modemin arayüzünden baktığımda bağlı olarak gözüküyor. Başka bir modeme de denediğimde cihaz çevrimdışı hatasını gene alıyorum. Mi Home'da ülke olarak Polonya seçilidir. Yardım edebilecek arkadaşları bekliyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
aynı sorunu bende ac2350 için yaşıyorum. acaba bi çözüm bulabildiniz mi? sadece mi wifi uygulamasında bu hatayı veriyor.

Oyla:

Crazy38TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi CC9 Pro
Meslek
Tasarımcı
Konular
3
barisch_, aynı problemi bende yaşıyorum. Cihaz Xiaomi AIoT AC2350, mi wifi aplikasyonunda çevirim dışı olarak görünüyor. Ama cihaz interneti sağlıyor.

Oyla:
Üst Alt