Yardım Cihaz Brick Oldu Lütfen Yardım :(

usaingold

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
General Mobile
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5.5
Telefon Modeli
Redmi Note 9
Bootloader Kilidi
Açık
Android 12 cihazıma yanlışlıkla Android 11 TWRP si yükledim tabi yükledikten sonra farkettim ama iş işten geçti. Şu an cihaz Mi logosunda dönüp duruyor.

Redmi Note 9 cihazım ne yapmalıyım :(

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Android 12 cihazıma yanlışlıkla Android 11 TWRP si yükledim tabi yükledikten sonra farkettim ama iş işten geçti. Şu an cihaz Mi logosunda dönüp duruyor.

Redmi Note 9 cihazım ne yapmalıyım :(
Hocam benimki de redmi 9 bugün brick ettim düzeltirseniz bana da söyler misiniz lütfen? Note 9 ile çoğu özelliği benzer olduğundan kurtarma yöntermleri aynı olur. Düzeltmek için deneyebilirsiniz daha önce de sizin yaşadığınız sorun redmi 9'da başıma gelmişti bu rehber ile kurtarmıştım ama Sizde cihazı düzeltmek yerine daha kötü hale getirebilir sorumluluk kabul etmem. Şu cihazımın pilini sökmeyi başarabilirsem ben de tekrar deneyeceğim bu rehberi

Oyla:

usaingold

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
General Mobile
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam benimki de redmi 9 bugün brick ettim düzeltirseniz bana da söyler misiniz lütfen? Note 9 ile çoğu özelliği benzer olduğundan kurtarma yöntermleri aynı olur. Düzeltmek için deneyebilirsiniz daha önce de sizin yaşadığınız sorun redmi 9'da başıma gelmişti bu rehber ile kurtarmıştım ama Sizde cihazı düzeltmek yerine daha kötü hale getirebilir sorumluluk kabul etmem. Şu cihazımın pilini sökmeyi başarabilirsem ben de tekrar deneyeceğim bu rehberi

Teşekkürler. ama bu biraz uğraşlı bir yol ve ben çok anlamıyorum bu işlerden daha berbat etmek istemem. Bunun için bir program yokmu ?

Oyla:

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
29
Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Teşekkürler. ama bu biraz uğraşlı bir yol ve ben çok anlamıyorum bu işlerden daha berbat etmek istemem. Bunun için bir program yokmu ?
fastboot'a giriyorsa üstteki arkadaşın dediğini yapabilirsiniz mi flash ve stok rom'a ihtiyacınız olacak

Oyla:

usaingold

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
General Mobile
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fastboot veya Recovery girmiyor. Mi ekranı açılıyor kapanıyor açılıyor sadece.

Oyla:

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Fastboot veya Recovery girmiyor. Mi ekranı açılıyor kapanıyor açılıyor sadece.
hocam cihaz açılıp kapanmaya devam ederken ses kısma tuşuna basılı tutun burakmayın fastboot moduna girerse çöze bilirsiniz girmezse cihaz edl moduna alınmalı bunun içinde arka kapak açılmalı yetkili servise verseniz iyi olur ama garnati kapsamı dışında olduğu için ücretli tamir yapılacak geçmiş olsun cihaza root rom recovery kurarken her zaman anti rollback durumunuzu kontrol edin

Oyla:
Üst Alt