Çözüldü Cihaz bilgisi değiştirme

70522345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
deniz
Cihazım
Mİ 10
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 13.0.4 kararlı
Telefon Modeli
Mİ 10
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar ben bir siteye üye olduğumda aynı cihaz olduğunu anlıyor sıfırladım ip değiştirdim işe yaramadı. Buna uygun magisk modülü veya ne yapabilirim bu sitenin beni yeni cihaz sanması için ?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Root erişiminiz varsa;

Cihazın modelini build.prop dosyasını değiştirerek düzenleyebilirsiniz. Ancak bunun bir etkisi olur mu pek bilmiyorum.

Onun dışında cihazınızın mac adresini yani cihazınızın internet kimliğini değiştiren uygulamalar da kullanabilirsiniz. Eğer bahsettiğiniz web site ip'dan doğrulama yapmıyorsa muhtemelen mac adresinden doğrulama yapıyordur.

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Merhaba arkadaşlar ben bir siteye üye olduğumda aynı cihaz olduğunu anlıyor sıfırladım ip değiştirdim işe yaramadı. Buna uygun magisk modülü veya ne yapabilirim bu sitenin beni yeni cihaz sanması için ?
hocam wifiden taniyor o sizi vds ile cozebilirsiniz sorunu (vds sanal makine yani sanal bilgisayar)

Oyla: Çözüm

70522345

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
deniz
Cihazım
Mİ 10
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam wifiden taniyor o sizi vds ile cozebilirsiniz sorunu (vds sanal makine yani sanal bilgisayar)
deniyim bakalım hocam olur inş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Root erişiminiz varsa;

Cihazın modelini build.prop dosyasını değiştirerek düzenleyebilirsiniz. Ancak bunun bir etkisi olur mu pek bilmiyorum.

Onun dışında cihazınızın mac adresini yani cihazınızın internet kimliğini değiştiren uygulamalar da kullanabilirsiniz. Eğer bahsettiğiniz web site ip'dan doğrulama yapmıyorsa muhtemelen mac adresinden doğrulama yapıyordur.
bunu nasıl yapacağım

Root erişiminiz varsa;

bunu nasıl yapacağım

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
deniyim bakalım hocam olur inş

bunu nasıl yapacağım

bunu nasıl yapacağım
dediğim yöntem kesin çözüm ama parali olabilir azure kullanirsaniz ilk aylar bedava

Oyla:
Üst Alt