Soru Cihaz ağa bağlanması zamanaşımına uğruyor

• Konbuyu başlatan Pro66
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 10K

Pro66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Arkadaşlar ağa bağlanma sorunu yaşıyorum. Cihazın ağa bağlanması zamanaşımına uğruyor.
Çözüm önerisi olan var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada cihaz vacuum mop pro,
Amazon Türkiye'den aldım cihazı, garanti firmasının adı "güncel teknoloji ürünleri"
Telefonla aradım açan yok.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Arkadaşlar ağa bağlanma sorunu yaşıyorum. Cihazın ağa bağlanması zamanaşımına uğruyor.
Çözüm önerisi olan var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada cihaz vacuum mop pro,
Amazon Türkiye'den aldım cihazı, garanti firmasının adı "güncel teknoloji ürünleri"
Telefonla aradım açan yok.

Robot süpürgeler modemler de 2.4 ghz bandında bağlantı yapıyor modeminiz 5 ghz bandında yayın yapıyorsa o yüzden bağlantı yapamıyor olabilirsiniz, modem arayüzüne girin 2.4 ghz yayını açın, sonrasında ise robot süpürgenizi resetleyin tekrar bağlanmayı deneyin.

Oyla:

Pro66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Robot süpürgeler modemler de 2.4 ghz bandında bağlantı yapıyor modeminiz 5 ghz bandında yayın yapıyorsa o yüzden bağlantı yapamıyor olabilirsiniz, modem arayüzüne girin 2.4 ghz yayını açın, sonrasında ise robot süpürgenizi resetleyin tekrar bağlanmayı deneyin.
Teşekkürler, denedim ama çözüm bulunmadı.
Bu aşamaya da gelmiyordu, Ülke olarak İspanya seçince buraya kadar ilerledi. Ama cihazın zamanaşımı hatası devam ediyor

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Teşekkürler, denedim ama çözüm bulunmadı.
Bu aşamaya da gelmiyordu, Ülke olarak İspanya seçince buraya kadar ilerledi. Ama cihazın zamanaşımı hatası devam ediyor

Hocam fabrika ayarlarına getirin süpürgenizi, sonra bölgenizi Almanya olarak ayarlayın öyle bağlanın, fabrika ayarlarına döndürmek için şu adımları uygulayın.
Cihaz üzerinde bulunan home tuşuna 20 sn basılı tutun sesli komut duyacaksınız fabrika ayarlarına döndürülrcek elinizi çekip tekrar basılı tutun 7 8 sn sonra fabrika ayarları geri yükleniyor sesli komutunu duyacaksınız elinizi home butonundan çekmeyin fabrika ayarlarına döndürüldü sesli komutunu duyduğunuz zaman elinizi çekin Robot süpürgeniz kapatıp açılacak sonrasında tanıtmayı deneyin.

Oyla:
Üst Alt