Soru Cihaz açılmıyor

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
cihaza rom yğklerken yarıda hata verdi bişeye dokunmadan resetledim tel kapandı ve açılmıyor. bütün yolları denedim telefondan hiçbir tepki yok. şarja takıyorum onda bile tepki yok. ilk kez başıma geldiböyle bişey

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
telefon fastboot moduna giriyor mu ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Normal şartlarda snapdragon işlemcili cihazlarda rom yükleme işlemi yarıda kesilirse tekrar fastboot'a girer ve yeniden rom yükleme işlemi yapabilirsiniz. ama aldığınız hataya bakılırsa güvenlik satırları silinmiş yanlış rom yüklemişsiniz ve brick olmuş gibi gözüküyor. eğer böyle ise edl den rom yüklenmesi lazım..

Oyla:

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
telefon kapalı hâlde 2 3 saat şarja takılı bırakın ? şarj yetmedi diye kapalı olabilir dediğimi yapın bakalım ne olacak
sabahdan beri şarjda ancak şarjı varken arıza oldu. zaten tel kapalı hiçbirşeye tepki vermiyor hard brick oldu diye tahmin ediyorum. sorun ile ilgili kolay bir yöntem bulamadım yardımları bekliyorum

Oyla:

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
sabahdan beri şarjda ancak şarjı varken arıza oldu. zaten tel kapalı hiçbirşeye tepki vermiyor hard brick oldu diye tahmin ediyorum. sorun ile ilgili kolay bir yöntem bulamadım yardımları bekliyorum
teli açmayı denerken titreşim filan geliyor ise üsttede bildirim ışığı yanıyor ise tek çare test poit yöntemi yapmak kalıyor

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam cihazı farklı kablo ve farklı adaptör ile şarja bırakın bir yarım saat.Geldiğinizde ses kısma ve güç düğmeleri ile fastboota girmeyi deneyin.Eğer olmazsa maalesef cihaz edl moddan yetkili hesap ile yükleme yapılacak

Oyla:

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Telefon çöp oldu gittim note 9 pro aldım. Alacak arkadaşlar için öneririm güzel cihaz yapmışlar ozellikle MIUI 12 ye guncelleyince çok hızlı şarj oluyor. 40 dk da dolduruyor. Redmi note 7 hayatım boyunca en uzun süre kullandığım bir telefondu. Burdan bu bölüme veda ediyorum herkes kendine iyi baksin

Oyla:

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Bu sorun halen devam ediyor . Note 7 yi kullanmak istiyorum teli pcye takınca PC teli algılıyor aygıt yöneticisinde gorunuyor ancak telin ekranında ek ufak gelir yok ne yaptıysam açılmadı. Hatta arka kapağı soktu teatpoint yapmaya çalıştım yine açılmıyor. Bu sorun rom yüklerken oldu kapandı acilmiyor

Oyla:
Üst Alt