Yardım Cihaz açılmıyor

coban1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enduluslu
Cihazım
redmi
Konular
9
Merhaba arkadaşlar, format atayım dedim sanırım yanlış birşeyler yaptım Cihaz mi yazısında kalıyor. Twrp moduna giriyor ama orasıda komple Çince napcagim?

Son düzenleme:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Cihazınız büyük ihtimalle brick olmuş . Fastboot modundan TWRP flashlayıp yeniden rom kurabilirsiniz.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam bu videoda çince twrp nin dilini değiştirme gösteriliyor.ingilizce veya türkçe yapıp sonra da twrp den format data yapmanı tavsiye ederim

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

coban1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enduluslu
Cihazım
redmi
Konular
9
Hocam bu videoda çince twrp nin dilini değiştirme gösteriliyor.ingilizce veya türkçe yapıp sonra da twrp den format data yapmanı tavsiye ederim

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam hallettim şükür, ilginize teşekkür ederim. saolun, şimdi rom indirip yüklemeyi deneyecem

Oyla:

coban1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enduluslu
Cihazım
redmi
Konular
9
Arkadaşlar sabaha kadar farklı sürümleri twrp den yükledim ama açılmıyor. Bugün telefonsuz ve Uykusuz kaldım. Mı yazısı geldiği ekranda kalıyor altta Android falan yazmıyor. Ne yapacam ben şimdi buna yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Arkadaşlar sabaha kadar farklı sürümleri twrp den yükledim ama açılmıyor. Bugün telefonsuz ve Uykusuz kaldım. Mı yazısı geldiği ekranda kalıyor altta Android falan yazmıyor. Ne yapacam ben şimdi buna yardımcı olursanız çok mutlu olurum
Hocam lazyflasher diye bişey var.bootta kalan telefonlara ilaç.sağolsun bende zenex hocamdan öğrendim.hocam linkini gönderdiğim lazyflasher i indir.twrp den romunu yine yükle rom yükledikten sonra da lazyflasher i flaşla eminim ki bu sefer telin açılacak zaten bu dosyanın amacı bu

Oyla:

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
benim bir problemim var telefonu sıfırlayacaktım twrp de, yanlışlıkla gelişmiş temizlik kısmında dahili depolamayıda sildim ve yükleyeceğim romda silinmiş oldu böylelikle yükleyeceğim romu tekrar indirdim ama telefona atamıyorum nasıl atarım ve twrp den geri yüklerim

Oyla:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
benim bir problemim var telefonu sıfırlayacaktım twrp de, yanlışlıkla gelişmiş temizlik kısmında dahili depolamayıda sildim ve yükleyeceğim romda silinmiş oldu böylelikle yükleyeceğim romu tekrar indirdim ama telefona atamıyorum nasıl atarım ve twrp den geri yüklerim
Twrp de telefonu baslatin, o ekranda iken bilgisayardan kabloyla romu hafizaya atip yukleyin

Oyla:
Üst Alt