Rehber Çift tıkla ekran kapatmak.. (Eu.Beta)

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Globalden eu.ya geçince yeni geliyor insana hocam..
Okunmamış gazete yenidir mantığı :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben masik de de kullandım aynıydı hocam gayet seri çalışıyor miroom denemediğim için bir şey diyemem..
Bence bu konunun açılması gerekiyordu hocam bilmeyenler vardır harika bir özellik çünkü ben de kullanıyorum.

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımız konu açmıştı power tuşu yerinden çıkmış ve garantiye göndermek istemiyordu tuş düşüp kaybolmasın diye hep sert kılıflar kullanıyordu mesela bu özellik işine yarayabilir sürekli power tuşu kullanmasına gerek kalmaz ekran görüntüsünü de 3 parmakla alır mis gibi oldu bitti

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımız konu açmıştı power tuşu yerinden çıkmış ve garantiye göndermek istemiyordu tuş düşüp kaybolmasın diye hep sert kılıflar kullanıyordu mesela bu özellik işine yarayabilir sürekli power tuşu kullanmasına gerek kalmaz ekran görüntüsünü de 3 parmakla alır mis gibi oldu bitti
Az önce denedim harbiden 3 parmakla ekran görüntüsü alınabiliyormuş. :D İyi bilgilendik bu akşam, sağ ol hocam.

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Miroomdan geçince ilk başta yeri nerde felan dedim sonradan bulmuştum keşke o zaman bu konu denk gelseydi belkide hala şuanki aynı yerinde Miroom da da bilemiyorum kafamda deli sorular :) :D

Üst Alt