Yardım Çift SIM'de Aynı Anda VoWiFi Kullanabilir miyim?

Hattushil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
17
Başlıkta da belirtiğim gibi çift sim'de açık olacak şekilde vowifi kullanabilir miyim?

Örneğin şuan Turkcell hattım sim2'de takılı vowifi özelliğini kullanabiliyorum ama sim1'de Türk Telekom hattım takılı ama vowifi kullanamıyorum.

Not: Cihazım yurtdışı sim1'in imei süresi bugün doldu. sim2'nin daha 90 günü var ama sim1'in süresi bugün dolduğundan iki sim birden kapandı. sim2 hattım için kablosuz ağlarda vowifi olarak kullanım sağlayabiliyorum şuan.

Hattushil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk Telekom kaynaklıymış
Desteklenen cihazlar arasından Xiaomi 14 serisi olmadığı için kullanılamıyormuş.

Diğer operatörlerde VoWiFi kullanılabilirken Türk Telekom'da kullanılamaması çok saçma...

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Türk Telekom kaynaklıymış
Desteklenen cihazlar arasından Xiaomi 14 serisi olmadığı için kullanılamıyormuş.

Diğer operatörlerde VoWiFi kullanılabilirken Türk Telekom'da kullanılamaması çok saçma...
bunla ilgili vowifi sağlayan cihaza mı takıyorlardı simkartı öyle bi güncelleme yapıp daha sonra kendi telefonunuzda devam ediyordunuz sanrıım
bir araştırırsanız böyleydi sanırım çözüm

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bu vowifi işini operatörler kazanç kapısı gibi görüyor çok basit bir teknolojiyi bile kafasına göre yönetiyorlar "aslında şebekenin çekmediği yerde kendi paramızla aldığımız internet üzerinden görüşüyoruz" bunu bile saçma o telefonda yok bu telefonda var gibi saçma sapan akla fikre uymayan şekilde yönetiyorlar btk da elinde mısır komedi filmi izler gibi izliyor

Hattushil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu vowifi işini operatörler kazanç kapısı gibi görüyor çok basit bir teknolojiyi bile kafasına göre yönetiyorlar "aslında şebekenin çekmediği yerde kendi paramızla aldığımız internet üzerinden görüşüyoruz" bunu bile saçma o telefonda yok bu telefonda var gibi saçma sapan akla fikre uymayan şekilde yönetiyorlar btk da elinde mısır komedi filmi izler gibi izliyor

evet haklısın,
turkcell'de aktif olarak kullandığım özelliği türk telekom'da kullanamıyorum.

turkcell xiaomi 14 ultra'da vowifi var diyor türk telekom yok
saçmalık

btk'ya şikayet etsek ne değişecek ki...

Üst Alt