Yardım Çift hat kullanımı çok sorunlu, güncelleme gerek

figoş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Figen Arat
Cihazım
redmi 10 pro
Konular
2
Bilmiyorum firmanın distribütörü bu forumları takip ediyor mu? Umarım ediyordur çünkü Note 10 Pro'yu aldığım için çoktan pişman oldum. Çift hat kullanımında gerçekten Samsung'un en az 2 yıl gerisinde. Şöyle anlatayım. 2 hattım var. Bizi özel diğer işyerimin. Örneğin işyeri hattıyla bir müşterimiz aradı ve ben yetişemedim. Geri arama için mutlaka veri simini, işyeri hattım olarak değiştirmek zorundayım. Aksi takdirde kafadan özel hattımla arıyor. Ya da "her seferinde bana sor" seçeneğini işaretlemek zorundayım. Tutun ki ikincisini yaptım yani bana sordu ve ben de işyerimin hattıyla ara dedim. En altta "bu tercihi hatırla" butonu çıkmıyor. Günde 3 kez konuştuğunuz müşteri için her seferinde seçim yapıyorsunuz. Halbuki Samsung'da bırakın bunu, eğer o müşterinin telefonunu, işyeri@google.com mailime kaydetmişsem, benim tercih yapmama gerek kalmadan işyeri hattımdan arama yapıyordu.Umarım en kısa sürede biz oyun oynama ya resim çekme dışında kalan kullanıcılara yönelik güncellemeler de yapılır.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Katılıyorum... Elimizdeki cihazların en temel işlevi telefon etmek ama bunu adam gibi yapamıyoruz. Yıllarca verilen geri dönüşleri, hata raporlarını, işlev taleplerini yok sayan Xiaomi gerçekten de çok geride...

Üst Alt