Yardım Chrome ve güncelleme

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
Chrome guncelledikten sonra menuye ikinci chrome geldi..cift uygulamalara da baktim onu ayarlamadim orada da gorunmuyor... tıklayınca açılmıyor....ve silemiyorum.. nasıl.kaldirabilirim..

Ve bir sey saha sormak istiyorum..

stock rom da OTA dan guncelleme.yaptigimda ( güvenlik yamasi yada farkli bir guncelleme de olsa ) atilan İmei silinir mi....( imei atan arkadas guncelleme.yapma demisti tereddutte kaldim ) simdiden tsk ederim yardimlariniz için

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-28-15-51-27-718_com.teslacoilsw.launcher.jpg
    Screenshot_2021-01-28-15-51-27-718_com.teslacoilsw.launcher.jpg
    902,6 KB · Görüntüleme: 6

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Chrome guncelledikten sonra menuye ikinci chrome geldi..cift uygulamalara da baktim onu ayarlamadim orada da gorunmuyor... tıklayınca açılmıyor....ve silemiyorum.. nasıl.kaldirabilirim..

stock rom da OTA dan guncelleme.yaptigimda ( güvenlik yamasi yada farkli bir guncelleme de olsa ) atilan İmei silinir mi....( imei atan arkadas guncelleme.yapma demisti tereddutte kaldim ) simdiden tsk ederim yardimlariniz için
Hocam IMEI li cihazlarda otadan güncelleme yapılamaz internetten güncellemeyi indirip twrp üzerinden kurmanız lazım

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam IMEI li cihazlarda otadan güncelleme yapılamaz internetten güncellemeyi indirip twrp üzerinden kurmanız lazım

teşekkürler ..ama suan boyle bir guncelleme geldi... yüklemedim sormak istedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler ..ama suan boyle bir guncelleme geldi... yüklemedim sormak istedim
twpr uzerinden hic guncelleme yapmadığım ve hangi rom u nasil yükleyeceğimk bilmediğim için o konjda cok acemiyim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-28-16-32-00-335_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-01-28-16-32-00-335_com.android.updater.jpg
    245,8 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2021-01-28-16-32-57-600_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-01-28-16-32-57-600_com.android.updater.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 4

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11

Hocam anladığım kadarıyla IMEI den sonra yeni Rom atmış olmalı ki OTA üzerinden güncelleme alabilsin. Ben de aynı işlemi yaptım ve bana da OTA üzerinden güncelleme geldi. Ben yaptım ama sıkıntı olmadı. Tabi yine de teyit edebilmek için başka bilen birine daha sorun.

Hocam eğer yeni Rom atılmışsa geliyor. Root kapatılmış oluyor çünkü. Ben IMEI attırdıkdıkran sonra yeni Rom attım. Ota üzerinden güncelleme gelmeye başladı. Büyük ihtimalle arkadaş da aynı işlemi yapmıştır.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
Hocam anladığım kadarıyla IMEI den sonra yeni Rom atmış olmalı ki OTA üzerinden güncelleme alabilsin. Ben de aynı işlemi yaptım ve bana da OTA üzerinden güncelleme geldi. Ben yaptım ama sıkıntı olmadı. Tabi yine de teyit edebilmek için başka bilen birine daha sorun.

Hocam eğer yeni Rom atılmışsa geliyor. Root kapatılmış oluyor çünkü. Ben IMEI attırdıkdıkran sonra yeni Rom attım. Ota üzerinden güncelleme gelmeye başladı. Büyük ihtimalle arkadaş da aynı işlemi yapmıştır.

telefoncu imei atarken twrp menusune girmisti o an anlamamistim ama rom attimi bilmiyorum belkide dediğiniz gibidir güncelleme geldiğine göre..
bu durumda gelen guncellemeleri yükleyebilirim degil mi? İmei silinmez yani..

( suan karantina.da.oldugum.icjnde evden çıkamıyorum .. olurda.bisey olursa diye de sormak istedim )

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
telefoncu imei atarken twrp menusune girmisti o an anlamamistim ama rom attimi bilmiyorum belkide dediğiniz gibidir güncelleme geldiğine göre..
bu durumda gelen guncellemeleri yükleyebilirim degil mi? İmei silinmez yani..

( suan karantina.da.oldugum.icjnde evden çıkamıyorum .. olurda.bisey olursa diye de sormak istedim )
Hocam dediğim gibi; ben rom attırmadan önce telefona güncelleme gelmiyordu. Romdan sonra ota üzerinden güncelleme geldi. Ben gelen güncellemeyi yaptım, herhangi bir sıkıntı olmadı. Ama sizin telefonunuza nasıl bir işlem yapıldığını bilmiyorum. Çünkü "iIMEI atan arkadaş "güncelleme yapma demiş" dediniz. Yüklediğinizde bir sıkıntı olursa başınız ağrımasın. Siz yine de imkanınız olduğunda bu işten anlayan başka bir telefoncuya götürün. O ne yapılıp ne yapılmayacağı konusunda daha garanti bir bilgi verir.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
Hocam dediğim gibi; ben rom attırmadan önce telefona güncelleme gelmiyordu. Romdan sonra ota üzerinden güncelleme geldi. Ben gelen güncellemeyi yaptım, herhangi bir sıkıntı olmadı. Ama sizin telefonunuza nasıl bir işlem yapıldığını bilmiyorum. Çünkü "iIMEI atan arkadaş "güncelleme yapma demiş" dediniz. Yüklediğinizde bir sıkıntı olursa başınız ağrımasın. Siz yine de imkanınız olduğunda bu işten anlayan başka bir telefoncuya götürün. O ne yapılıp ne yapılmayacağı konusunda daha garanti bir bilgi verir.
bilemiyorum hqngi işlemleri yaptığını ama.imei atti onu biliyorum sadece.. suan karantinada olduğum icjn dışarı da çıkamıyorum.. Teşekkür ederim yine de.ilginize..

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
Tlf imei artırdığım yere götürdüm normal bi şekilde guncelleme yo indirip kurdum ama aonradan guncellemeyi yuklemedi yani eski haline geldi..Tfl cuya soyledim yurtdisi olduhu için guncelleme yi kabul etmiyor dedi...Twpr den yuklesem dediğim de benkm o konuda bilgim yok videlu anlatim var dedi yapabilirsiniz dedi...Resimdeki yerden güncelleme yi indieip twpr modunda nasil yukleme yapabilirim guncellemeyi bu konjda ya dimci.olurmusunuz

Tlf imei artırdığım yere götürdüm normal bi şekilde guncelleme yo indirip kurdum ama aonradan guncellemeyi yuklemedi yani eski haline geldi..Tfl cuya soyledim yurtdisi olduhu için guncelleme yi kabul etmiyor dedi...Twpr den yuklesem dediğim de benkm o konuda bilgim yok videlu anlatim var dedi yapabilirsiniz dedi...Resimdeki yerden güncelleme yi indieip twpr modunda nasil yukleme yapabilirim guncellemeyi bu konjda ya dimci.olurmusunuz
ve twpr de ki iç menü çince gorunuyor o dili nasıl değiştiririm..simdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-02-14-32-53-574_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-02-02-14-32-53-574_com.android.updater.jpg
    254,9 KB · Görüntüleme: 2

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kunak75, forum ara kısmını kullanabilirsiniz...

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
Kunak75, forum ara kısmını kullanabilirsiniz...

tsk ederim ama sorunum sadece dil.degisikligi değil guncelleme yi twpr den nasil yapacağım ve normak sekilde yaptim kabul etmedi twpr den yapjnca kabul edermi

Üst Alt