Rom CherishOs 4.3 OFFICIAL | A13

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
diğer aosp lardan filan 😁yada miuı adayüzlü romlardan uydururuz biyerden
Firmware'yi Xiaomi yayınlıyor hocam. Cihaza özel. AOSP'lerde firmware yok zaten o yüzden biz sonradan flashliyoruz Android 12'li Miui'larda zaten 11 Firmware'si kullanıyor 😂

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Firmware'yi Xiaomi yayınlıyor hocam. Cihaza özel. AOSP'lerde firmware yok zaten o yüzden biz sonradan flashliyoruz Android 12'li Miui'larda zaten 11 Firmware'si kullanıyor 😂
hocam senin paylaştığın aosp konularındaki firmwareyi demek istedim and 11 firmwareyi android 12 de sorunsuz kullandığımız için android 12 firmware diye yazdım 😁 yoksa xioaminin yayınladığını biliyorum senin bazı linklerinde sorun olduğu zamaan xiaomiden indiriyordum bende

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
hocam senin paylaştığın aosp konularındaki firmwareyi demek istedim aynı firmwareyi android 12 de sorunsuz kullandığımız için android 12 firmware diye yazdım 😁 yoksa xioaminin yayınladığını biliyorum senin bazı linklerinde sorun olduğu zamaan xiaomiden indiriyordum bende
Bu konuda ki Firmware de dahil olmak üzere bütün AOSP rom konularında ki Firmware'ler aynı hocam zaten 😄 hepsine aynı firmware'yi kuruyoruz.

Bu arada hangi linklerimde sorun var kuşkuya düştüm hepsini kontrol ettirmeyin bana 😂

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Bu konuda ki Firmware de dahil olmak üzere bütün AOSP rom konularında ki Firmware'ler aynı hocam zaten 😄 hepsine aynı firmware'yi kuruyoruz.

Bu arada hangi linklerimde sorun var kuşkuya düştüm hepsini kontrol ettirmeyin bana 😂
konu arap saçına döndü sayemde 😁 hocam hangi link olduğunu bende hatırlamıyorum haftada 2-3 konu açıyorsun eski yeni tüm romlarını denemişimdir bitanesinin indirme linkinde sorun yaşadım diye hatırlıyorum ama üstün özverin için minnettarız 😁

Üst Alt