Rom Cherish OS Android 11 Mi 9 t Pro / K 20 Pro( 07. 08.2021)

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
furkanodaa, Aldığınız uyarının ekran görüntüsünü atarsanız belki yardımcı olabiliriz hocam.
çözdüm hocam. vanillla linkine tıklayınca gapps sürümünü indirmiş. suan kurulumu yaptım açılmasını beklıyorum teşekkür ederim

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
ne yaptıysam olmadı hocam cihaz fastboota düşüyor. vendoru flashlıyorum. rom dosyasını kurmaya başlatıyorum kırmızı yazı ile hata veriyor sonra cıhaz fastboot mode kalıyor.
Merhabalar
CherishOS romu OSS Vendor olduğu için vendor flaşlamanız gerekmemekte.

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Merhabalar
CherishOS romu OSS Vendor olduğu için vendor flaşlamanız gerekmemekte.
Romda kitlenmeler oluyor neden bilmiyorum cozemedim o nedenle farkli bir roma gecis yapicam suan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

oneplus launcher kurmak ıstıyorum ama lınk bulamadım bu rom için elınde olan varsa yardımcı olabılırmısınız ?

Son düzenleme:

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
LionKing17, hocam karışıklık olmasin Miui dan geçiş yapılacaksa vendor ihtiyaç var aksi halde gerek yok.ilk mesajdaki kurulum adımları takip edilirse sorun olmayacaktır.

Geliştiricinin yükleme adimlari

If you come from a MIUI ROM you need to install the firmware / vendor, otherwise you will enter fastboot when entering recovery.

Wipe System, Cache, Dalvik, Data

Install ROM + GAPPS (only for vanilla) + MAGISK (optional) + DFE (If u r decrypted)

DIRTY UPDATE
Flash rom and the same packages that you flashed the first time. Gapps, magisk, DFE.....
Remember dfe if you used or you will fuck your storage...

Son düzenleme:

ondercok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
önder
Cihazım
mi 5s Plus
Konular
9
Hangi uygulamalarda nasıl bir kitlenme oluyor? Bende bu romdayım denemek isterim problemli durumu.
Hocam hepsinde oluyor. Örneğin youtube'da videoyu atlayarak izleyin kitleniyor. Yanıt vermiyor ekranı çıkıyo + oynadığım oyunda ilk açtığımda 4 - 5 kere bu hatayı veriyor. Sonra düzeliyor ama youtube'da sürekli yaptı. Ayrıca bazı uygulamalarda kasma oluyo. Kilit ekranında takılmalar oluyo.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan arrow os'a geçtim gerçekten adamlar şahane iş çıkarmışlar. Kullandığım en stabil rom diyebilirim. Daha öncede kullanmıştım 6 ay kadar.

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Hocam hepsinde oluyor. Örneğin youtube'da videoyu atlayarak izleyin kitleniyor. Yanıt vermiyor ekranı çıkıyo
YouTube uygulamasında hem altta ilerleyen bardan hem de 5 saniye ileri sararak art arda bastım bende takılma olmadı. Farklı günlerde denedim yine problem çıkarmadı.
+ oynadığım oyunda ilk açtığımda 4 - 5 kere bu hatayı veriyor. Sonra düzeliyor ama youtube'da sürekli yaptı.
Oyun oynamadığım için bu konu hakkında bir şey diyemeyeceğim.
Ayrıca bazı uygulamalarda kasma oluyo. Kilit ekranında takılmalar oluyo.
Uygulamalarda kasma bende olmuyor fakat kilit ekranında takılma çok nadir oluyor. Bende sadece Twitter uygulamasında video açtığımda bazen takılma oluyor. Onuda Google Play Store Twitter kısmında yorumlara baktığımda birçok kişide aynı sorun mevcut.
Şuan arrow os'a geçtim gerçekten adamlar şahane iş çıkarmışlar. Kullandığım en stabil rom diyebilirim. Daha öncede kullanmıştım 6 ay kadar.
ArrowOs yükledim daha önce fakat uzun süreli kullanamadım çünkü özelleştirme yok gibi bir şey o da bana nedense çok kaba görünüyor angel~~
UnlnViTeD hocamın favori romudur. :D

Son düzenleme:

ondercok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
önder
Cihazım
mi 5s Plus
Konular
9
YouTube uygulamasında hem altta ilerleyen bardan hem de 5 saniye ileri sararak art arda bastım bende takılma olmadı. Farklı günlerde denedim yine problem çıkarmadı.

Oyun oynamadığım için bu konu hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Uygulamalarda kasma bende olmuyor fakat kilit ekranında takılma çok nadir oluyor. Bende sadece Twitter uygulamasında video açtığımda bazen takılma oluyor. Onuda Google Play Store Twitter kısmında yorumlara baktığımda birçok kişide aynı sorun mevcut.

ArrowOs yükledim daha önce fakat uzun süreli kullanamadım çünkü özelleştirme yok gibi bir şey o da bana nedense çok kaba görünüyor angel~~
UnlnViTeD hocamın favori romudur. :D
Ben bayılıyorım Arrow Os'a özelleştirme önemsemediğim için çok sorun değil ama cherishten sonra sanki telefona ios yüklemiş gibi oldum :)

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Yeni sürüm yayınlandı, linkler güncellendi.

Device Changelog:
- Added back OPLauncher for vanilla
- Zram improvements
- Fixed off mode charging
- Livedisplay upgraded to 2.1
- Fix Sysui crashes when inserting/removing headphone jack or when connecting/disconnecting bt
- Updated kernel to Soviet-Star 4.14.240
- Cleaned code a bit.

Üst Alt