Rom [A11] [CFW 4.0] [OFFİCİAL] Redmi Note 8 Pro - CrDroid 7

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
uygulama geçişlerinde animasyon kırpılması varmı?

ben memnunum çok fazla bir kırpılma hissi yok. ancak deodex rom daha akıcıydı mesela. ama onda da geliştirici desteği kesilmişti aosplar içinde denediklerimin içinde şuan 1 numara bence evolution x en iyisi. posp 2. gelir crdroid gerçekten güzel ama şarj sorunu fazla o yüzden sonda kaldı

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
ben memnunum çok fazla bir kırpılma hissi yok. ancak deodex rom daha akıcıydı mesela. ama onda da geliştirici desteği kesilmişti aosplar içinde denediklerimin içinde şuan 1 numara bence evolution x en iyisi. posp 2. gelir crdroid gerçekten güzel ama şarj sorunu fazla o yüzden sonda kaldı
ilginç bende crdroidi sevmiştim pil ile ilgili bi sorunda yaşamamıştim stok miui kadar atıyordu.

efekar34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
note 8 pro
Konular
7
Android 10 MIUI 12 var twrpden sıfırlayıp bu romu direk kuramıyor muyum?

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
bence direk kurulum anlatımına göre yapın işinizi sağlama alın.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Dün şarj probleminden sonra Evo x rom a geçtim. Sonuçlardan memnunum. Crdoroid şarj sorunu çözene kadar şimdilik bunda devam

Hocam ben posp'ta epey sıkıntılar çekmeye başladım uygulamaları kendi kendine kapatıyor aramalarda arama ekranında çalıyor gözüküyor ama kimi arıyorsam çalmıyor falan arama ekranında çağrıyı sonlandırıyorum ama arkada hala çalmaya devam ediyor telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor..

Eğer evolution'dan memnunsanız ona geçeceğim değil iseniz endonezya deodex'e geri dönüş yapacağım sanırım

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
Hocam ben posp'ta epey sıkıntılar çekmeye başladım uygulamaları kendi kendine kapatıyor aramalarda arama ekranında çalıyor gözüküyor ama kimi arıyorsam çalmıyor falan arama ekranında çağrıyı sonlandırıyorum ama arkada hala çalmaya devam ediyor telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor..

Eğer evolution'dan memnunsanız ona geçeceğim değil iseniz endonezya deodex'e geri dönüş yapacağım sanırım

Evolution dan çok memnunum hocam. Sadece araca Bluetooth ile bağlanmada sıkıntı yaşıyorum. Şarjı da fena değil. Ama posp kadar ekran süresi alamadım.

Yinede 9 saat civarı alıyorum

Deodex den sonra çok memnunum

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bayramın ilk günü crdroid gece kendini hep yeniden başlatmış. Az kalsın perişan oluyordum. SD kartta Posp vardı çok şükür. Posp yükledim kafam çok rahat şuan

Üst Alt