Diğer Cepporttan telefon almayın aldırmayın!

• Konbuyu başlatan ALP--
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALP--

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Alp
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Daha önce ki belirttiğim konuda ki gibi kvk telefonu açmıyor bile Mi yüksek seviye onarım merkezi denilen yere yolluyor ki bu da İthalatçı Firma sonunda bugün fiyat çıkarmışlar kvk beni aradı ve fiyatın 605₺ olduğunu söyledi onarım yapılacak parçalar nedir diye soruyorum bize firma tarafından sadece fiyat bilgisi iletildi diyorlar yani kvk garantili diye satılan cihazlar sadece düzmece defalarca cepportla mesajlaşmama rağmen hiçbir açıklama yapmadılar sadece Kvk size haber verecek diyorlar,yani Kvk'nın garantisi falan yok tek yaptıkları yoladıgınız cihazı adamlara yollamak cihazı kontrol etseler ve bulunamayan bir donanımdan dolayı yolladılar insan hadi neyse der bildiğin ekran değişimine bile bakmıyor adamlar zaten Cepport'ta haklı olsa bir açıklama yapar konu hakkında konuşmadılar bile sürekli geçiştirdiler yani arkadaşlar bu dolandırıcılardan hiçbir şey almayın aldığım zaman delta değil kvk olsun diye 200 lira fazla verdim ama bildiğin düzmece.

Yani alacağınız Telefonu ya Çin'den getirtin yada getirten arkadaşlardan alın ikisinin de garantisi yok ama en azından arada ki 500 lira fark ile telefonun ekranı veya bozulan donanımını en iyi şekilde yaptırabilirsiniz.
Önce ki konu linkini de aşşağıya bırakıyorum.

Yardım - Cepport,Redmi 5 plus ve kvk garanti!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt