Yardım Cepport'tan Alınan Mi5 Ekran

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
Arkadaşlar ben dün itibariyle n11 sitesinden xiomi mi5 64gb aldım.Cep port isimli satıcıdan sorunum şu telefonun tuş kilidine aliyorum cihaz kendi kendine ekranının açıyor sonra sonuyor.Bu olay hiç işlem yapmamasına rağmen oluyor.Dedim format atayim fabrika ayarlarına döndüm hiçbirşey kurmadim yine aynı tuş kilidinde ekranı kendi kendine yaniyo sanırım burada yetkili satıcı var lütfen yardımcı olun geri iade işlemi baslaticam böyle devam ederse bugünde hatta başka bir sebepten volkan beyle gorusmustum numaramin sonu 0100 hatirlar belki kendisi sinir bozucu bir durumla karşı karsiyayim eğer uygun görürlerse dogubanktaki yerinizede gelebilirim sorunu belirtmek için 1 günlük cihaz bu lütfen sorununu anlayan biri yazsın teşekkürler

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar ben dün itibariyle n11 sitesinden xiomi mi5 64gb aldım.Cep port isimli satıcıdan sorunum şu telefonun tuş kilidine aliyorum cihaz kendi kendine ekranının açıyor sonra sonuyor.Bu olay hiç işlem yapmamasına rağmen oluyor.Dedim format atayim fabrika ayarlarına döndüm hiçbirşey kurmadim yine aynı tuş kilidinde ekranı kendi kendine yaniyo sanırım burada yetkili satıcı var lütfen yardımcı olun geri iade işlemi baslaticam böyle devam ederse bugünde hatta başka bir sebepten volkan beyle gorusmustum numaramin sonu 0100 hatirlar belki kendisi sinir bozucu bir durumla karşı karsiyayim eğer uygun görürlerse dogubanktaki yerinizede gelebilirim sorunu belirtmek için 1 günlük cihaz bu lütfen sorununu anlayan biri yazsın teşekkürler

Eğer doğubank'a gitme imkanınız varsa hocam oradaki arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Hem bir çayımızı içersiniz hem de kargoyla falan uğraşmadan hemen sorununuz halledilir. :)

Mimar Kemalettin Cad. Gencten İş Merkezi Kat:3 No:56 Sirkeci/İstanbul

Oyla:

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
Öyle oldu zaten :) Teşekkürler böyle anlayışlı insanlardan cihaz almak güzel çay diğer gidişimde artık :)) sorunum çözüldü iyi forumlar

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Eğer doğubank'a gitme imkanınız varsa hocam oradaki arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Hem bir çayımızı içersiniz hem de kargoyla falan uğraşmadan hemen sorununuz halledilir. :)

Mimar Kemalettin Cad. Gencten İş Merkezi Kat:3 No:56 Sirkeci/İstanbul
Bize yok mu çay :D

Oyla:

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
cantara hocam sizin isim neydi acaba ? 2 yıldır şu forumdayım. Sizin gibi birisi ile tanıştığıma çok memnunum. Bir insan her zaman mı yardımsever olabilir :D

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara hocam sizin isim neydi acaba ? 2 yıldır şu forumdayım. Sizin gibi birisi ile tanıştığıma çok memnunum. Bir insan her zaman mı yardımsever olabilir :D

Emre hocam.

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler, ben de sizleri tanıdığım için çok memnunum :)

Oyla:

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
Emre hocam.

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler, ben de sizleri tanıdığım için çok memnunum :)
İlk 2 yıl önce Mi4 aldığımda sizinle iletişime geçmiştim. Sizin desteğiniz ve güler yüzlülüğünüz sayesinde bende bir xiaomi fanı oldum. :) Şuan Mi5 kullanıyorum :D Herşey için teşekkürler :D

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İlk 2 yıl önce Mi4 aldığımda sizinle iletişime geçmiştim. Sizin desteğiniz ve güler yüzlülüğünüz sayesinde bende bir xiaomi fanı oldum. :) Şuan Mi5 kullanıyorum :D Herşey için teşekkürler :D

Rica ederim hocam ne demek, ben ilk günden bu yana çok büyük keyif alarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Darısı Mi6, Mi7'nin başına diyelim o zaman :D

Oyla:
Üst Alt