Yardım Cepportan aldığım mi5 sorunlu mağdur oldum

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Herkese merhaba 2 3 hafta önce gittigidiyor üzerinden cepport adlı satıcıdan xiaomi mi5 prime aldım telefonda ilk andan itibaren arada bir 2 3 sn donmalar oluyordu iade etmek istedigimi söylediğimde yazılımsal olduğunu söylediler cihazı gönderdim yazılım yükleyip göndermişler dediklerine göre 4 saat teste tabi tutulmuş sorun yokmuş yalnız cihazda donmalar devam ediyor yuklemedigim rom kalmadı nougat rom mokee rom lineage os rom hepsini denedim donanımsal sorun olmasına rağmen değişim yapmiyorlar yazılımsal olsa bir çok insanda bu sorun olurdu mağdur oldum sorunlu cihazla kalakaldim

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
başka romlar yükleyip hala sorununuz devam ediyorsa sürekli gönderin cihazı zaten 3 kere aynı hatadan gönderirseniz thh başvuru yapabilirsin kardeşim sana tavsiyem sorunun devam ederse yine gönder cihazını

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Sağolun hocam cevabınız icin ben tekrar gonderecegim o zaman nasıl test edip de gormuyorlar sorunu anlamadim görmezden geliyorlar gibime geliyor resmi miui Türkiye destekli satıcısı olan bir firmaya yakışmayan bir durum ustelik konuşunca mağdur olmama rağmen bir de azarladi beyefendi yani anlayacağınız bizi ugrastiracaklar

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Teknisyenleriyle goruşmek istedigimi söyledim sonuçta testi yapanlar onlar siz onların dediğini anlayamazsıniz deyip azarladi beyefendi ya biz doktorun ne dediğini anlamasak da az çok fikir sahibi oluyoruz cahil değiliz bu ne mantık her romu denedigimi sorunun devam ettiğini soyledigimde niye öyle bir şey yapıyorsunuz cihaza zarar verme olasılığınız var garanti dışı olur dedi

Oyla:

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Teknisyenleriyle goruşmek istedigimi söyledim sonuçta testi yapanlar onlar siz onların dediğini anlayamazsıniz deyip azarladi beyefendi ya biz doktorun ne dediğini anlamasak da az çok fikir sahibi oluyoruz cahil değiliz bu ne mantık her romu denedigimi sorunun devam ettiğini soyledigimde niye öyle bir şey yapıyorsunuz cihaza zarar verme olasılığınız var garanti dışı olur dedi
Bahane aramışlar. Siz pek sıkıntı etmeyin gerekirse sizde sert çıkın mağdur olan sizsiniz. Hakem heyeti genellikle müşteriyi haklı çıkarıyor biraz uzun sürüyor süreç ama mağduriyetiniz giderilir. Ki buna gerek kalcağını sanmıyorum forumda yöneticiler konuyu gördüğünde veya cepport gördüğünde ilgileneceğini umuyorum.

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Tesekkur ederim yanıtlarınız için umarım sorunum cozulur

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Bu arada konuyu uste taşımak için arada bir güncel diye cevap yazabiliyor muyuz yoksa bir buton falan mı var bilmediğim tekrar ilgililere teşekkürler

Oyla:

suleymanse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
mi5
Konular
2
Site yöneticileri umarım konuya el atarlar yardımlarını bekliyorum

Oyla:

mert.kpck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Geçmiş olsun. Anlaşılan o ki haklı olan taraf sizsiniz. O yüzden işin peşini bırakmayın.

Oyla:
Üst Alt