Sohbet Cepport ve KVK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Videodaki kardeşimiz KVK garantili telefonun MYS adında bir teknik serviste tamir gördüğünü dile getirmiş. Forumda da bir kaç kez görmüştüm, KVK garantili cihazların başka servise gittiğini. Bu konuda bir açıklama oldu mu bilmiyorum, benim de KVK garantili olduğu için cihazım, ilgimi çekti video, videodaki arkadaş gerekli yerlere başvurmuş, umarım onun hakkında ve ilerisi için de kullanıcı dostu sonuçlar çıkar umarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
Videodaki kardeşimiz KVK garantili telefonun MYS adında bir teknik serviste tamir gördüğünü dile getirmiş. Forumda da bir kaç kez görmüştüm, KVK garantili cihazların başka servise gittiğini. Bu konuda bir açıklama oldu mu bilmiyorum, benim de KVK garantili olduğu için cihazım, ilgimi çekti video, videodaki arkadaş gerekli yerlere başvurmuş, umarım onun hakkında ve ilerisi için de kullanıcı dostu sonuçlar çıkar umarım.
evet hocam… cepporttan kvkli diye extra ucret ödeyerek aldigin cihazı kvk yerine tekrar cepport onarim yapiyor + kvk ya bunu sorduğunda yüksek onarim merkezimiz Kartal'da ya da Gebze'de gibi sacma sapan seyler soyluyorlar… bir de şu var kvk ya vermeden cihazini cepporta direkt olarak veremiyorsun… kvk burada sadece kargo işlemi goruyor :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt