Yardım Cepport sürekli ertelenen kargo

tulu123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi no
Konular
1
1 hafta önce cepporttan sipariş verdim ancak ürün hala kargolanmadı aynı şekilde bekleyen arkadaşlar var mı yoksa sadece bana mı denk geldi ?

----------------------------------------------------------
Firma kargolamayı gerçekleştirdi teşekkürler cepport.

Son düzenleme:

tulu123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi no
Konular
1
Evet arkadaşlar cepportu arayarak konuştum gerçekten Derya hanım çok ilgiliydi sorunlarını bildirdiler bugün içinde çıkacakmış en geç yarın beklemedeyiz bakalım.

Oyla:

bsr6565

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beşir
Cihazım
Mi4
Konular
7
Aynı durumdan bende muzdaribim bu gün en geç 12:30'da kargolanacağı söylenmişti kargolanmamış ürünü iptal edecem.
Firma çok ilgisiz bir telefonu 6 günde kargolayamadı.

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Aynı durumdan bende muzdaribim bu gün en geç 12:30'da kargolanacağı söylenmişti kargolanmamış ürünü iptal edecem.
Firma çok ilgisiz bir telefonu 6 günde kargolayamadı.
Bi kaç gün önce bende incelemistim cihazı cepport kargo süresi olarak zaten 3 ile 7 iş günü diye belirtmiş siz bunu bilerek ve görerek almış olmanız lazım

MI 5s MiuiPro 9.5.1.0 Stabil

Oyla:

bsr6565

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beşir
Cihazım
Mi4
Konular
7
Bu gün kargo için verilen süre doldu ama gine kargolanmadı cepportla iletişime geçtik ellerinde cihaz yokmuş gümrükten gelecekmiş cihazlar yarın kargolanacak dediler.
Bi kaç gün önce bende incelemistim cihazı cepport kargo süresi olarak zaten 3 ile 7 iş günü diye belirtmiş siz bunu bilerek ve görerek almış olmanız lazım

MI 5s MiuiPro 9.5.1.0 Stabil

Oyla:

tulu123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi no
Konular
1
Bu gün kargo için verilen süre doldu ama gine kargolanmadı cepportla iletişime geçtik ellerinde cihaz yokmuş gümrükten gelecekmiş cihazlar yarın kargolanacak dediler.
bakalım arkadaşım bende beklemedeyim kargolanırsa v.s birbirimizi bilgilendirelim.
[doublepost=1521034582,1521030989][/doublepost]Arkadaşlar firma ilgili bir şekilde bugün kargolamayı yaptı bence iptal etmeyin bana özellikle belirttiler sipariş çok olduğu için böyle olduğunu ve bugün kargoya verildi.Tekrardan cepport a teşekkür ederim ilgi için.

Oyla:

bsr6565

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beşir
Cihazım
Mi4
Konular
7
bakalım arkadaşım bende beklemedeyim kargolanırsa v.s birbirimizi bilgilendirelim.
[doublepost=1521034582,1521030989][/doublepost]Arkadaşlar firma ilgili bir şekilde bugün kargolamayı yaptı bence iptal etmeyin bana özellikle belirttiler sipariş çok olduğu için böyle olduğunu ve bugün kargoya verildi.Tekrardan cepport a teşekkür ederim ilgi için.
Telefonu kargoladılar mı bu gün ?

Oyla:

tulu123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi no
Konular
1
Telefonu kargoladılar mı bu gün ?
evet arkadaşım telefon elime geldi dün 4-5 gibi kargoya verdiler bugün 4 buçukta elimde oldu ürün gerçekten çok sağlam şarj gitmiyor resmen ben sana bekle derim banada çok fazla yoğunluk olduğunu söylediler ha dersenki daha ucuz biryer hızlı hönderen yer var ordan al yani senin kararın

Oyla:
Üst Alt