Yardım Cepport mu Migros mu?

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Arkadaşlar xiaomi mi note 3 almayı düşünüyorum cepport’tan mı almalıyım migrosa yeni gelmiş ordan mı almalıyım? Bi de ışık sızması sorunu falan var diyorlar bilgisi olanlar yazabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haXan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note4
Konular
3
Migrosa gelen ürünün garantisini sorgulatin. Belki o da cepport garantilidir. KVK garantiliyse ben olsam KVK garantili cihazı tercih ederim öncelikle...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Cepporttan alın hocam desteği çok iyi cantara hocamda çok yardımcı oluyor ben cepporttan almadığım için pişmanım. Işık sızması tüm modellerde olmuyor diye biliyorum.forumda böyle bir konu vardı ve ışık sızması telefonun kenarından değil arka kasasından çıkıyor full parlaklıkta.kılıfla kullanacaksanız problem değil bence.

Oyla:

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Cepporttan alın hocam desteği çok iyi cantara hocamda çok yardımcı oluyor ben cepporttan almadığım için pişmanım. Işık sızması tüm modellerde olmuyor diye biliyorum.forumda böyle bir konu vardı ve ışık sızması telefonun kenarından değil arka kasasından çıkıyor full parlaklıkta.kılıfla kullanacaksanız problem değil bence.

Anladım peki telefon geldiğinde bir kurulum yapmam gerekicek mi yoksa geldiği gibi kullanmaya başliyim mi?

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Anladım peki telefon geldiğinde bir kurulum yapmam gerekicek mi yoksa geldiği gibi kullanmaya başliyim mi?

Hocam her telefonda olduğu gibi ilk kurulumu mecbur yapacaksınız.sonra böyle bir şeye gerek kalmayacak google hesabınızı soracak miui hesabı oluşturacaksınız.parmak izi ekleyeceksiniz isterseniz kaba taslak kurulum böyle hocam wifi ve mobil veri ile yapabilirsiniz.

Oyla:

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Hocam her telefonda olduğu gibi ilk kurulumu mecbur yapacaksınız.sonra böyle bir şeye gerek kalmayacak google hesabınızı soracak miui hesabı oluşturacaksınız.parmak izi ekleyeceksiniz isterseniz kaba taslak kurulum böyle hocam wifi ve mobil veri ile yapabilirsiniz.

Anladın hocam peki iphone’dan geçiş yapıcam nasıl bilgileri aktarabilirim bi bilgin var mı?

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Anladın hocam peki iphone’dan geçiş yapıcam nasıl bilgileri aktarabilirim bi bilgin var mı?

Hocam onunda bir kolay yolu vardı ancak ben detaylı bilgiye sahip değilim.Forumdaki diğer arkadaşlar mutlaka biliyordur.

Oyla:

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Hocam onunda bir kolay yolu vardı ancak ben detaylı bilgiye sahip değilim.Forumdaki diğer arkadaşlar mutlaka biliyordur.

Teşekkürler sağolasın hocam

Oyla:

Yuniforce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Arkadaşlar xiaomi mi note 3 almayı düşünüyorum cepport’tan mı almalıyım migrosa yeni gelmiş ordan mı almalıyım? Bi de ışık sızması sorunu falan var diyorlar bilgisi olanlar yazabilir mi?

Cepport tabi ki de müşterinin her daim arkasındalar

Oyla:
Üst Alt