Yardım Cepport Mağazasından Alışveriş

Aliens

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali enis
Cihazım
Galaxy j5
Konular
1
Arkadaşlar foruma yeni katıldım.Ben mi note 3 almak istiyorum garanti önemli benim için babam biraz önyargılı internetten telefon almak konusunda bende garanti sağlamlığını birtek gittigidiyordan kvk garantili cepport sitesinde gördüm ama pek güvenemiyorum çünkü internetten daha önce hiç telefon almadım cepport sitesinden alışveriş yapanlar bilgilendirirse mutlu olurum. Saygılar...

Alibenzer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali benzer
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Miui türkiyeden al ithalatcı garantili alma bence
Arkadaşlar foruma yeni katıldım.Ben mi note 3 almak istiyorum garanti önemli benim için babam biraz önyargılı internetten telefon almak konusunda bende garanti sağlamlığını birtek gittigidiyordan kvk garantili cepport sitesinde gördüm ama pek güvenemiyorum çünkü internetten daha önce hiç telefon almadım cepport sitesinden alışveriş yapanlar bilgilendirirse mutlu olurum. Saygılar...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Forum kuralları gereği başlığın konu ile alakalı olması gerekiyor. Hocam lütfen konunuzun içeriğini daha iyi belirten bir başlık ile düzenleyiniz :)

Sorunuza gelirsek;
Cepport bu forumla da bağlantılı olan xiaomi konusunda en iyi ve genelde en ucuz fiyatları veren müşteri memnuniyeti çok yüksek bir kurumdur. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Ben bizzat kendim 3 telefon ve çeşitli aksesuarlar aldım. Hepsi sıkıntısız geldi. Ve zaman zaman sorduğum sorulara da kısa sürede güzel cevaplarla döndüler :)
Bu forumda dikkat ederseniz bir çok kişi özellikle cepporttan alışveriş yapmaya çalışıyor onu fark edersiniz :)
Kısacası gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz :)

Oyla:

Aliens

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali enis
Cihazım
Galaxy j5
Konular
1
Forum kuralları gereği başlığın konu ile alakalı olması gerekiyor. Hocam lütfen konunuzun içeriğini daha iyi belirten bir başlık ile düzenleyiniz :)

Sorunuza gelirsek;
Cepport bu forumla da bağlantılı olan xiaomi konusunda en iyi ve genelde en ucuz fiyatları veren müşteri memnuniyeti çok yüksek bir kurumdur. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Ben bizzat kendim 3 telefon ve çeşitli aksesuarlar aldım. Hepsi sıkıntısız geldi. Ve zaman zaman sorduğum sorulara da kısa sürede güzel cevaplarla döndüler :)
Bu forumda dikkat ederseniz bir çok kişi özellikle cepporttan alışveriş yapmaya çalışıyor onu fark edersiniz :)
Kısacası gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz :)
Yorumunuz için teşekkür ederim başlığı nasıl güncelleyebileceğümi söylermisiniz acaba

Oyla:

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
Cepporttan gonul rahatligiyla cihaz alabilirsiniz ben 4 tane cihaz aldim ordan yakinlarimada ayni sekilde tavsiye etmisimdir.Cihazimda bugune kadar 1 kere sorun cikmisti birebir degisimini bizzat Ali Osman Abi yapmistir ... Hic dusunmeden alisveris yapabilirsiniz.

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Cepport'' un Sirkeci' deki satış merkezinden birebir cihazı inceleyerek kvk garantili mı 6 aldım, dört aydır kullanıyorum. Şeytan kulağına kurşun daha tık demedi. Telefon biraz da şans işidir ama bana sorarsan kesinlikle Cepport, kesinlikle kvk...

Oyla:

Vkuzyurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Xiaomi mi no
Konular
0
daha dün qcy qy19 bluetooth kulaklık aldım. 6 ay önce mi note 3 aldım. hiç bir sorun yaşamadım. kaldı ki sorun yaşasan dahi yerleri yurtları belli sirkeciye gidip birebir muhatap bulabilirsin.

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
ben cepekspressten aldım ama cepport bandrollü ürün geldi bir sorun yok kvk garantili ama umarım sorun olmaz

Oyla:
Üst Alt