Yardım Cepport KVK garantili aldığım mi6 cihazım Delta garantili çıktı

batuhan1914

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oreo
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Arkadaşlar daha cihazı alalı 8 gün oldu bugün KVK garanti sorgulama adresi çalışmadığından birde Delta da sorgulayayım dedim imei no bir baktım delta garantili çıktı mi6 cihaz böyle bir sorun nasıl olabilir? Çok memnun olduğum bi firmaydı bir çok arkadaşıma aldırdım telefondan memnunum ama bu beni hayalkırıklığına uğrattı fazladan para verip KVK diye bizi mi kandırdılar anlayamadım yarın arayıp takipçisi olacağım konunun bi sormak lazım.

minatodr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
7
karışmış olabilir kardeşim ,cepport müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsin sorununu,14 gün süren var zaten (yanlışsa düzeltin) bende alacağım mi 6 / sorunun düzel yakın zamanda :)

Son düzenleme:
Oyla:

batuhan1914

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oreo
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Hocam bence öncelikle yarın KVK ile bir görüşün, eğer KVK garantisi yoksa problem vardır... Delta garantili görünmesi sistemsel bir hatadan da kaynaklanıyor olabilir gibi geliyor.
Teşekkür ederim ilginize ben cepporttan memnunum ve telefondan da hatta ilk aldığım telefonda ölü piksel çıkmıştı anında iade etmişlerdi paramı gittim ordan mi6 tekrar almıştım hatırlarsınız belki ve 4 arkadaşıma daha mi6 aldırdım sorun yok dediğiniz gibi bi yarın aramak lazım

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Teşekkür ederim ilginize ben cepporttan memnunum ve telefondan da hatta ilk aldığım telefonda ölü piksel çıkmıştı anında iade etmişlerdi paramı gittim ordan mi6 tekrar almıştım hatırlarsınız belki ve 4 arkadaşıma daha mi6 aldırdım sorun yok dediğiniz gibi bi yarın aramak lazım

Evet hocam hatırladım :) Bir kaç gün içerisinde iade hemen gerçekleşmişti. Kutu içerisinden KVK servis kartı çıktıysa sorun olacağını sanmıyorum. Zannediyorum KVK garanti sorgulama sisteminden kontrol ettiğinizde problem olmadığını göreceksinizdir.

Oyla:

batuhan1914

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oreo
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Evet hocam hatırladım :) Bir kaç gün içerisinde iade hemen gerçekleşmişti. Kutu içerisinden KVK servis kartı çıktıysa sorun olacağını sanmıyorum. Zannediyorum KVK garanti sorgulama sisteminden kontrol ettiğinizde problem olmadığını göreceksinizdir.
Hocam sorun KVK dan sorgulayabileceğim bi link bulamadım siz biliyorsanız atarsanız sevinirim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oyla:

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Tahmin ettigim sey ise Kvk garantisi sadece pazarlama taktigi.Ben acikcasi Delta Garantili tercih ediyorum.Kvk bu cihazlara Delta'dan fazla vakif degil.Kvk beceremediyse Delta'ya göndermiş olabilir.Zaten herhangi bir iade durumunda veya cacik oldugunuzda İkisinde de olacaginiz muhattab İthaltci

Oyla:

batuhan1914

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oreo
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Tahmin ettigim sey ise Kvk garantisi sadece pazarlama taktigi.Ben acikcasi Delta Garantili tercih ediyorum.Kvk bu cihazlara Delta'dan fazla vakif degil.Kvk beceremediyse Delta'ya göndermiş olabilir.Zaten herhangi bir iade durumunda veya cacik oldugunuzda İkisinde de olacaginiz muhattab İthaltci
Henuz öğrenemedim KVK telefonları açmıyor bile garantilik sorunum yok çok şükür benim sadece kvk dibimde var diye tercih ettim ve fazladan 100 TL para verdik bakalim sonucu buraya yazarım

Oyla:
Üst Alt