Çözüldü Cepport dan Aldığım Cihazın Garantisiz Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hilem2380

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Xiomi mi a1
Konular
1
Merhaba, deki mağazadan ("MIUI TÜRKİYE DESTEKLİ TEK YETKİLİ SATICIDIR") Xiaomi mi a1 aldım ilk ürün elime ulaşınca kutu içeriğinde garanti belgesi yoktu mağazaya bildirdiğim zaman bana yeni garanti yolladılar bu sefer garanti de satıcın doldurması gereken yerler boştu, Delta garantinin sitesinden garantimi sorgulamaya çalıştım ama bu sefer de "Garanti Sorgulamasında Sonuç Bulunamadı. Sorularınız İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin" diye bir yazı çıktı. Ben şimdi ne yapmalıyım cihazı 17/02/2018 11:28:51 de aldım sim kartı da takılı.

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Bence cihazı gönderin değişim , iade ne gerekiyorsa yapsınlar.

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Ama ürünü garantiye bakmadan önce malesef onaylamıştım. Geri yollama şansım hala var mı?
Satıcıya durumu anlat bir yanlış anlaşılma varsa düzeltsinler belki sisteme hemen geçmiyordur. Bir sıkıntı varsa da çözerler.

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Merhaba, deki mağazadan ("MIUI TÜRKİYE DESTEKLİ TEK YETKİLİ SATICIDIR") Xiaomi mi a1 aldım ilk ürün elime ulaşınca kutu içeriğinde garanti belgesi yoktu mağazaya bildirdiğim zaman bana yeni garanti yolladılar bu sefer garanti de satıcın doldurması gereken yerler boştu, Delta garantinin sitesinden garantimi sorgulamaya çalıştım ama bu sefer de "Garanti Sorgulamasında Sonuç Bulunamadı. Sorularınız İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin" diye bir yazı çıktı. Ben şimdi ne yapmalıyım cihazı 17/02/2018 11:28:51 de aldım sim kartı da takılı.
CEPPORT ile iletişime geçin sorunu çözerler...

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Hocam cihaz yeni ithal edildiyse delta sistemine biraz geç düşüyor. Benim son aldığım cijazda yaklaşık 1 hafat sonra sisteme düşmüştü. Siz yinede cepport ile iletişime geçin.

hilem2380

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Xiomi mi a1
Konular
1
Cepport a mesaj attım ve garantimin yakında sisteme geçeceği söylendi sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt