Rehber Çentikteki Yazılar Neden Aşağıya İniyor?

senbilal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal ŞEN
Cihazım
Mi8
Meslek
Yönetici
Konular
2
Hepinize merhabalar,

Bir sorum olacak, aslında ekran görüntüsü alarak göndermem gerekir fakat ekran görüntüsüyle pek fark edilecek bir sorun değil. Başka bir kamera ile çekecek fırsatım da olmadı.

Son gelen güncelleme ile (MIUI GLOBAL 10.3.2.0) çentiği gizleme seçeneğinde çentiğin sağ ve sol kısımlarındaki bildirim saat ve pil barının arka planının siyah yazıların beyaz olması gerekirken, bu bildirim barının çentiğin alt kısmına taşındığını farkettim. Çentiğin sağ ve sol kısmı boş olarak öylece bekliyor. Samsung S8 ve sonrası gibi olmuş. İlk sürümlerde bu şekilde değildi. Bu bir sorun mudur, eğer öyleyse çözümü var mıdır?
İnternette gerek Türkçe gerek diğer dillerde çok fazla arama yaptım. En ufak bir sonuç çıkmadı. Bu sorun ya sadece bende yaşanıyor ya da tek şikayetçi olan benim. :)

Son düzenleme:

Mehmet 27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Hepinize merhabalar,

Bir sorum olacak, aslında ekran görüntüsü alarak göndermem gerekir fakat ekran görüntüsüyle pek fark edilecek bir sorun değil. Başka bir kamera ile çekecek fırsatım da olmadı.

Son gelen güncelleme ile (MIUI GLOBAL 10.3.2.0) çentiği gizleme seçeneğinde çentiğin sağ ve sol kısımlarındaki bildirim saat ve pil barının arka planının siyah yazıların beyaz olması gerekirken, bu bildirim barının çentiğin alt kısmına taşındığını farkettim. Çentiğin sağ ve sol kısmı boş olarak öylece bekliyor. Samsung S8 ve sonrası gibi olmuş. İlk sürümlerde bu şekilde değildi. Bu bir sorun mudur, eğer öyleyse çözümü var mıdır?
İnternette gerek Türkçe gerek diğer dillerde çok fazla arama yaptım. En ufak bir sonuç çıkmadı. Bu sorun ya sadece bende yaşanıyor ya da tek şikayetçi olan benim. :)
Hepimizde aynı sorun var karanlık modda temayla alakalı bazı temalarda bu sorun yok.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Normalde olması gereken bu şekildedir , çentik kapanınca yazılarda aşapı çentiğin içine kayar..

senbilal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal ŞEN
Cihazım
Mi8
Meslek
Yönetici
Konular
2
Hepimizde aynı sorun var karanlık modda temayla alakalı bazı temalarda bu sorun yok.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Örnek bir tema var mıdır bu problemi yenebileceğim?

senbilal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal ŞEN
Cihazım
Mi8
Meslek
Yönetici
Konular
2
Ben anlatamadım sanırım, netten bulduğum görsellerle anlatayım. Olmasını istediğim bu şekilde;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

fakat mevcutta olan ise bu şekilde;

senbilal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal ŞEN
Cihazım
Mi8
Meslek
Yönetici
Konular
2
Ben anlatamadım sanırım, netten bulduğum görsellerle anlatayım. Olmasını istediğim bu şekilde;

fakat mevcutta olan ise bu şekilde;

Bu durumdan şikayetçi olan kimse yok mu arkadaşlar?

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Ben de senin gibi merak ediyorum, çentiksiz kullanınca bazı sorunlar oluyor ekranda o yüzden, çentiği yeniden açtım.

Üst Alt