Rom Casper Via V8 MİUİ V5 Rom Yükleme Anlatımı

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Bak güzel kardeşim iki gündür senin peşinden koşuyorum, özelden bi ton mesaj attım birine alakadar olmadın.

Bugün akşam 21:00 de görüşelim dedim tamam gibi davrandın, mesaim vardı sana sözüm var diye kalmadım şimdi sen bana diyorsun telefon bende yok. Elimden bi yardımım dokunsun diyorum yok kardeşim bana artık yazma benim sana ayıracak vaktim yok.

fatih65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi mi10t
Meslek
Kamu
Konular
0
Kusura bakma başka telde olduğum için e postalara bakamadim kullandığım tel başkasının su bi kaç gündür zor durumdayım psikolojik bozuldu kötü zamanlar geciriyorum lütfen yardımcı ol ailemle sorunların oldugu için senle ilgilenmedik yarın tel elime geliyor lütfen şu işi halledelim istemiyorsan eyvallah ALLAH 'a emanet ol

fatih65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi mi10t
Meslek
Kamu
Konular
0
Telefon suan elimde istersen halledelimmi bu usi yoksa mecbur anakarti degistircem 250 tl anakarta vermek istemiyorum

fatih65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi mi10t
Meslek
Kamu
Konular
0
kardesim bi cevap ver bari yardım edicem etmicem tel elimde bide bi sorum var sen kendi efs dpsyanı bir yere yuklesen bende indirip telin gerkli yerine atsam olurmu bide suan kullandıgın bi stabil rom varmı

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
kardesim bi cevap ver bari yardım edicem etmicem tel elimde bide bi sorum var sen kendi efs dpsyanı bir yere yuklesen bende indirip telin gerkli yerine atsam olurmu bide suan kullandıgın bi stabil rom varmı

Hocam Sizin Sorununuz Nedir? Bi Kaç Kez Mesajınıza Denk Geldim. Diğer Arkadaş Yardımcı Olmamış Sanırım ?

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Akşam 21:00 da görüşelim o zaman, ben gerekli tüm dosyaları yükledim sana link atarım eve geçince indirirsin sonra uzaktan bağlanıp çözeriz inşallah..

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Hocam Sizin Sorununuz Nedir? Bi Kaç Kez Mesajınıza Denk Geldim. Diğer Arkadaş Yardımcı Olmamış Sanırım ?
Hocam Casper via v8 custom rom yükleyip ımei uçmuş, uygun rom yuklenmediğinde ımei geri getirmesi biraz sıkıntılı oluyor, Maiu meta 3g ile de bazi durumlarda yüklenmiyor, Birde driver uyum problemi var. Aynı sorun benim bu telefonda (v8) başıma geldi, driverler, modem dosyaları ve çalışan maui meta 3g bende mevcut. Bakalım akşam arkadaş gelirse deneriz yada sizde buradasınız zaten.

fatih65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi mi10t
Meslek
Kamu
Konular
0
Beyler bana niye bildirim gelmiyo delicem artik kac seferdir cevap veremiyom bazen yorumda yapamiyom bendemi sistemdemi siminti var

fatih65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi mi10t
Meslek
Kamu
Konular
0
Yorumlar bazen gozukmuyo

fatih65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi mi10t
Meslek
Kamu
Konular
0
Hocam bana verdiğiniz tüm ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Bir türlü denk gelemedik. Forum hesabımda sorun olduğu için yorum atamıyorum mesaj alamıyordum. Eski mesajlara bekar iken bu konuya denk geldim teşekkür etmek istedim. Allah razı olsun herşey için.

Üst Alt