Çözüldü Canlı Kulak İçi Monitör

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu rom 14.0.14.0
Telefon Modeli
12 S Ultra
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba bir önceki telefonum olan mi 11 ultrada erişilebilirlik seçenekleri içinde işitme alt başlığı altında canlı kulak içi monitör seçeneği vardı ve çok işime yariyordu cihaz değişikliği yaparak 12 S Ultraya geçtim bu özellik yeni cihazimda yok bunu eklemenin bir yolu varmıdır acaba?

Çözüm
Sizi anlıyorum ancak Xiaomi bu özelliği yeni sürümlerde sunmuyor bir kaç cihaz için gelmişti dediğiniz gibi ama hemen de rafa kalktı çünkü kötüye kullanım durumları yaratan bir özellik.

Şu an bu özelliği kullanabilmenin tek yolunu sizinle paylaştım zaten resmi bir Google uygulaması mevcut tüm izinleri verilip kısıtlama vb ayarları yapılırsa kusursuz şekilde çalışır.

Linkini verdiğim uygulamayı indirirseniz aynı şekilde kontrol merkezine bir simge gelir ekleyip tek tıkla kullanılır. Xiaomi ile alakası olmayan bir Google servisi bu.
Ben sizin vermiş olduğunuz uygulamayı zaten kullanıyorum hocam ama 11 ultrada yerleşik olan çok daha düzgün çok daha kolay kullanımlı o yüzden onu bulmak istedim teşekkür ederim ilginiz için

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
inşallah sorunun çözümünü bulursunuz. geçmiş olsun

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Bunun için bir Google servisi mevcut muhtemelen kullandığınız şeyde buydu.
İndirip her romda kullanabilirsiniz.

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam bu ve benzeri bir çok uygulama denedim romun içinde gelen kadar basit ve stabil çalışan bulamadım Eurom kullanıyorum her iki cihazdada mi11 ultrada var 12s ultrada yok

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam bu videodaki olaydan bahsediyorum sisteme gömük ve tek tıkla açılıp kapanabiliyor sesiz moduna almak gibi bir tık yetiyor

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam bu videodaki olaydan bahsediyorum sisteme gömük ve tek tıkla açılıp kapanabiliyor sesiz moduna almak gibi bir tık yetiyor
Sizi anlıyorum ancak Xiaomi bu özelliği yeni sürümlerde sunmuyor bir kaç cihaz için gelmişti dediğiniz gibi ama hemen de rafa kalktı çünkü kötüye kullanım durumları yaratan bir özellik.

Şu an bu özelliği kullanabilmenin tek yolunu sizinle paylaştım zaten resmi bir Google uygulaması mevcut tüm izinleri verilip kısıtlama vb ayarları yapılırsa kusursuz şekilde çalışır.

Linkini verdiğim uygulamayı indirirseniz aynı şekilde kontrol merkezine bir simge gelir ekleyip tek tıkla kullanılır. Xiaomi ile alakası olmayan bir Google servisi bu.

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7

Ben sizin vermiş olduğunuz uygulamayı zaten kullanıyorum hocam ama 11 ultrada yerleşik olan çok daha düzgün çok daha kolay kullanımlı o yüzden onu bulmak istedim teşekkür ederim ilginiz için

Oyla: Çözüm

hcaykara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
11 ultra
Konular
0
Hocam bu ve benzeri bir çok uygulama denedim romun içinde gelen kadar basit ve stabil çalışan bulamadım Eurom kullanıyorum her iki cihazdada mi11 ultrada var 12s ultrada yok
Bende 11 ultra kullanıyorum uygulamayı kullanmak istedim bakmak için girdiğim de ses kaydına izin ver seçeneğini iptal ettim şuan çalıştıramıyorum bilginiz var mı

Oyla:
Üst Alt